UA
17064 offerdetail
Balterio Ламінат Balterio Magnitude 07004 07004 <div class="sl_tetx"> <h2>Ламінат Balterio Magnitude</h2> <p>Вишукана колекція Magnitude від бельгійського бренду Balterio дозволить створити неповторну і розкішну атмосферу у вашому домі. Підлогове покриття не тільки виглядає як натуральна деревина, але і відрізняється унікальною текстурою, що повторює фактуру справжнього паркету з масиву дуба. При виготовленні ламінату компанія використовує найсучасніші технології та оригінальні дизайнерські рішення.</p> <p>Крім візуальної привабливості ламінат Magnitude відрізняється зносостійкістю 32 класу, тому можна не боятися появи механічних дефектів від каблуків, кігтів домашніх тварин і ніжок крісел. Надійність цього підлогового покриття обумовлена замковою системою Click Xpress, який забезпечує ефект монолітності без видимих стиків. Купити Magnitude варто через його екологічності, про що свідчить маркування E1, тому ламінат без побоювання можна застосовувати для обробки спалень і дитячих кімнат.</p> </div>
0

Ламінат Balterio Magnitude

Кольори (11 текстур):

Розгорнути

Ціна залежить від метража. Вартість уточнюйте!
Додати до порівняння

Артикул: 07004

Клас зносостійкості: 32

Виробник: Balterio

Доставка по Києву

> Самовивіз з нашого складу.

> Доставка по Києву — 750 грн.

Оплата розраховується та обговорюється індивідуально.

Безкоштовний виклик майстра для заміру!
Записатися

Для дизайнерів интер`єру та архитекторів.
Натисніть сюди

Оверлок робиться лише при покупці нашого матеріалу

Кольори (11 текстур):

Розгорнути

 • Технічні характеристики
 • Вид Побутовий/Комерційний
 • Виробник Balterio
 • Клас зносостійкості 32
 • Загальна товщина виробу, мм 8
 • Країна-виробник Бельгія
 • Кількість в упаковці, шт 6
 • Спосіб вкладання Замковий (клік)
 • Вага упаковки, кг 15,5
 • Фаска 4V (чотиристороння)
 • Розмір планки, мм 1261х189

Ламінат Balterio Magnitude

Вишукана колекція Magnitude від бельгійського бренду Balterio дозволить створити неповторну і розкішну атмосферу у вашому домі. Підлогове покриття не тільки виглядає як натуральна деревина, але і відрізняється унікальною текстурою, що повторює фактуру справжнього паркету з масиву дуба. При виготовленні ламінату компанія використовує найсучасніші технології та оригінальні дизайнерські рішення.

Крім візуальної привабливості ламінат Magnitude відрізняється зносостійкістю 32 класу, тому можна не боятися появи механічних дефектів від каблуків, кігтів домашніх тварин і ніжок крісел. Надійність цього підлогового покриття обумовлена замковою системою Click Xpress, який забезпечує ефект монолітності без видимих стиків. Купити Magnitude варто через його екологічності, про що свідчить маркування E1, тому ламінат без побоювання можна застосовувати для обробки спалень і дитячих кімнат.

Положили ламинат данной фирмы полгода назад, претензий никаких, относительно холодного линолиума небо и земля! Стелился хорошо, проблем с замками не было, единственное пока не пришлось проверить на влажность, только мыли полы, сильно ничего не проливали. В соседней комнате ламинат из первых поколений, там чуть влага сразу вздувается. А такой фирмы купили ещё, будем стелить в прихожей.
29-03-2019
5 1

Залиште відгук

Ваш відгук був доданий. Після модерації він з'явиться на сайті

Им'я:*

Ваш email:*

Ваша оцінка товару:*

Ваше повідомлення:*