UA
28662 offerdetail
Beaulieu Real Виставковий ковролін Beaulieu Real Index 02006 02006 <div class="sl_tetx"> <h2>Виставковий ковролін Beaulieu Real Index</h2> <p>Виставковий ковролін Beaulieu Real Index виробництва Бельгії успішно зарекомендував себе на вітчизняному ринку. Ця марка підлогового покриття представлена в шести колірних рішеннях, що дозволяє підібрати ковролін для будь-якого заходу і під абсолютно будь-який інтер'єр.</p> < h3>особливості та переваги< / H3> <p>Використовується виставковий ковролін Beaulieu Real Index в місцях великого скупчення людей: на виставках, концертах, у бібліотеках і художніх галереях. Різні колірні текстури дозволяють створювати відповідний тематиці заходу інтер'єр.</p> <p>Головною особливістю даної марки ковроліну є те, що він має красиво переплетені ворсинки, які лягають м'якою підстилкою на голкопробивну основу. Завдяки наявності таких ворсинок ковролін добре поглинає шуми, не створює ефекту порожнього приміщення.</p> <p>Незаперечною перевагою такого ковроліну є його низька вартість. Дешевизна виробу жодним чином не відбилася в негативному світлі на його характеристиках. Покриття легко встановлюється або демонтується, його досить скачати в рулон і можна транспортувати без особливих витрат.</p> <p>Є у ковроліну ще одна важлива якість — він не ковзає і перешкоджає появі травмонебезпечних ситуацій. Його досить легко очищати, при бажанні можна навіть поливати водою з метою змивання забруднень.</p> </div>
85.05

Виставковий ковролін Beaulieu Real Index

Кольори (6 текстур):

Розгорнути

85.05 грн/м2
Вказана роздрібна ціна за кв. м. Розмір вашої знижки залежить від квадратури! Зв'яжіться з нами та получіть знижку!
Додати до порівняння

Артикул: 02006

Клас зносостійкості: 21

Виробник: Beaulieu Real

Доставка по Києву

> Самовивіз з нашого складу.

> Доставка по Києву — 750 грн.

Оплата розраховується та обговорюється індивідуально.

Безкоштовний виклик майстра для заміру!
Записатися

Для дизайнерів интер`єру та архитекторів.
Натисніть сюди

Оверлок робиться лише при покупці нашого матеріалу

Кольори (6 текстур):

Розгорнути

 • Технічні характеристики
 • Вид Виставковий
 • Виробник Beaulieu Real
 • Клас зносостійкості 21
 • Ширина рулону, м 4
 • Тип основи Безосновний
 • Тип ворсу Петлевий
 • Довжина стандартного рулону, пог. м 25
 • Склад ворсу 100% Поліпропілен (PP)
 • Довжина ворсу, мм 2
 • Вага (плотність) ворсу, кг/кв. м 0,29
 • Спосіб виробництва Голкопробивний

Виставковий ковролін Beaulieu Real Index

Виставковий ковролін Beaulieu Real Index виробництва Бельгії успішно зарекомендував себе на вітчизняному ринку. Ця марка підлогового покриття представлена в шести колірних рішеннях, що дозволяє підібрати ковролін для будь-якого заходу і під абсолютно будь-який інтер'єр.

< h3>особливості та переваги< / H3>

Використовується виставковий ковролін Beaulieu Real Index в місцях великого скупчення людей: на виставках, концертах, у бібліотеках і художніх галереях. Різні колірні текстури дозволяють створювати відповідний тематиці заходу інтер'єр.

Головною особливістю даної марки ковроліну є те, що він має красиво переплетені ворсинки, які лягають м'якою підстилкою на голкопробивну основу. Завдяки наявності таких ворсинок ковролін добре поглинає шуми, не створює ефекту порожнього приміщення.

Незаперечною перевагою такого ковроліну є його низька вартість. Дешевизна виробу жодним чином не відбилася в негативному світлі на його характеристиках. Покриття легко встановлюється або демонтується, його досить скачати в рулон і можна транспортувати без особливих витрат.

Є у ковроліну ще одна важлива якість — він не ковзає і перешкоджає появі травмонебезпечних ситуацій. Його досить легко очищати, при бажанні можна навіть поливати водою з метою змивання забруднень.

Ви можете стати першим, хто залишить коментар. Всі коментарі додаються лише після модерації адміністрацією сайта

Залиште відгук

Ваш відгук був доданий. Після модерації він з'явиться на сайті

Им'я:*

Ваш email:*

Ваша оцінка товару:*

Ваше повідомлення:*