UA

Armstrong

Armstrong

Все про підлогове покриття ArmstrongВпродовж 150-річної історії найбільший бренд виробляє якісний лінолеум, килимові та модульні покриття для підлоги. Відкриття компанії відбулося в 1860 році в місті Піттсбург, США. На початку діяльності бренд випускав пляшкові пробки. До 1890 року виробник стає вже найбільшим і найбільш відомим у світі. Молодий фірмою керував Томас Мортон Армстронг, який вважається засновником марки — саме Армстронг впровадив моду на брендування продукції. Через деякий час Armstrong починає виготовлення оздоблювальних матеріалів — лінолеуму, вінілових підлог і стельових дощок, а також меблів. До настання 90-х років компанія придбала 5 компаній, об'єднавши їх в один концерн і відкривши представництво в Москві. Бренд Armstrong займає лідируючу позицію на світовому ринку з виробництва підлогових покриттів різного призначення. Сьогодні українські покупці купують продукцію компанії в магазині Києва.

Переваги бренду

Підлогові покриття Armstrong підходять для укладання в приміщення різного типу і призначення. Комерційний і натуральний лінолеум зазвичай використовують в громадських приміщеннях з високою інтенсивністю руху — школи, лікарні, ресторани, кафе та офіси. Міцність і хорошу стійкість до стирання покриттям надає поліуретан. Він же протидіє утворенню грибків і неприємних запахів. Ковроліни і модульні покриття бренду призначені для приміщень комерційного типу — офіси, кінотеатри, готелі, виставкові та ігрові зали. Настили чудово поглинають звуки і забезпечують комфорт при ходьбі навіть без взуття.

Переваги продукції компанії Armstrong:

  • Турбота про потреби клієнтів.
  • Екологічні та натуральні матеріали.
  • Великий вибір дизайнерських текстур.
  • Універсальність покриттів.
  • Довговічність.
  • Високий рівень зносостійкості.
  • Антибактеріальний та протигрибковий захист.
  • Водостійкість.
  • Сертифікат пожежної безпеки.
  • Прийнятна ціна на продукцію.

відгуки про компанію

Все про підлогове покриття ArmstrongПокупці магазину підлогових настилів воліють покриття з натуральних, екологічно чистих і гігієнічних матеріалів. Компанія працює виходячи з інтересів і бажань численних клієнтів, прагнучи заслужити їх довіру. Саме тому продукція компанії Armstrong отримала найбільше оцінок і позитивних відгуків. З безлічі брендів, які продають ковроліни або лінолеум, покупці вибирають Armstrong за високу якість і безпека настилів. Міцність, відмінна зносостійкість, довговічність, безпека, стійкість до навантажень і пошкоджень — якості, зазначені покупцями у відгуках про компанії. Не менш важливим критерієм вибору для клієнтів є розумна ціна на продукцію в каталогах бренду.