Шоу-рум компанії працює: Кожного дня, окрім вихідних, з 9 до 15. Приходьте!
UA

Associated Weavers

Associated Weavers

Все про підлогове покриття Associated WeaversБренд Associated Weavers — один з великих виробників побутових і комерційних килимових покриттів. Перше виготовлення килимів було сформовано в місті Бредфорд, Англія — ним керувала сім'я Авраамів. У 70-х роках пост керівника очолив Джек Коллінз. Під його управлінням компанія почала виробництво ковролінів в Бельгії. Через деякий час відкривається ткацька фабрика компанії, що займається виробництвом тканинних, прошитих і килимових покриттів. У 1998 році бренд викупив завод в Чехії і обладнав його для виготовлення складних настилів і їх обробки. Через 12 років компанія Associated Weavers входить до складу групи компаній Belgotex. Діяльність бренду ґрунтується на розвитку модних тенденцій, унікальних технологій виробництва і потреб покупців. Це стало запорукою успіху компанії, що стала одним з кращих виробників ковролінів сьогодні.

Переваги компанії

Килимові настили Associated Weavers підійдуть для будь-яких приміщень — для дому, квартири котеджів, офісів, клубів, готелів і бізнес-центрів. Побутові та комерційні ковроліни бренду забезпечують надійну теплоізоляцію, створюючи приємні відчуття при ходьбі. Завдяки розрізному ворсу, покриття відмінно вписуються в усі типи інтер'єрів, доповнюючи, прикрашаючи квартиру і наділяючи приміщення затишком.


Переваги, що відрізняють компанію від конкурентів:

  • Зносостійкість
  • Антиковзання
  • Звукоізоляція
  • Відсутність алергенів
  • Багата палітра кольорів ковролінів
  • Привабливі дизайнерські рішення
  • Висока якість ковролінів
  • Численний асортимент
  • Вигідна ціна на продукцію

Відгуки про компанію

Все про підлогове покриття Associated WeaversКомпанія Associated Weavers і її продукція отримує величезну кількість хороших відгуків. Велика частина з них ставитися до привабливого зовнішнього вигляду і комфорту килимових покриттів цього виробника. Покупці відзначають те, наскільки вдало настили доповнюють інтер'єр, приховують недоліки і перетворюють приміщення. Позитивні оцінки заслуговує багатство декорів комерційних і побутових ковролінів, а також їх м'якість і тепло, яке вони утримують. Не менш важливим для клієнтів компанії є довговічність експлуатації килимових покриттів, їх стійкість до різних видів пошкоджень і деформації. Досить часто необхідний ковролін, стійкий до зносу і здатний витримувати великі навантаження. Такі килимові покриття надає Associated Weavers, тому продукція бренду стала вибором покупців магазину Києва.