UA

Balsan

Balsan

Все про підлогове прокрытие BalsanКомпанія Balsan спеціалізується на виробництві килимових покриттів і є одним з найдавніших французьких виробників. Історія цього бренду бере початок в далекому 1860 році як сімейне підприємство і по сьогоднішній день не здає лідируючих позицій в ніші виробництва килимів і килимової плитки. Виробничі потужності компанії включають дві фабрики, які розташовані в містечку Шатору в центральній частині Франції з моменту заснування бренду по теперішній час. Покриття виготовляються виключно на французькому обладнанні кваліфікованими майстрами, переважно тафтинговым методом.

Каталог Balsan

Килимові покриття Бальсан відрізняються високою якістю і широким модельним рядом. Компанія випускає як покриття у рулонах, так і у вигляді плитки традиційним розміром 500*500 мм. Ковроліни Balsan відповідають європейським стандартам якості. Багато уваги виробник приділяє екологічній складовій. Десятки колекцій для домашнього і комерційного застосування вражають уяву різноманітністю дизайнерських рішень і дають можливість підібрати покриття з індивідуальними характеристиками для будь-якого приміщення. Особливості килимових покриттів Balsan:

  • Виготовлення як синтетичних, так і органічних підлогових покриттів з вовняного, кокосового і лляного волокна.
  • Спеціальний антибактеріальний захист покриття від розмноження шкідливих для людини мікроорганізмів.
  • Висока зносостійкість і стильний зовнішній вид підлогових покриттів.

Відгуки про Balsan

Все про підлогове прокрытие Balsan«Брали для офісу килимову плитку Бальсан і жодного разу не пошкодували. По-перше, покриття легко монтується, відходів набагато менше, ніж від рулонного ковроліну. По-друге, не вимагає особливого догляду, а виглядає надзвичайно презентабельно.»

«Постелили ковролін Balsan Blossom з колекції Les Best Design II на повстяній основі. Підлога виглядає просто розкішно. Французька якість говорить сама за себе. Рекомендуємо як кращий спосіб перетворити приміщення.»

«Якісне Покриття. Комфортне, довговічне, приємне на дотик і на вигляд. Брали для дитячої кімнати і дуже задоволені. Особливо радує, що матеріал антиалергенний. Пол завжди теплий і м'який, дитина може повзати без побоювань.»