UA

Balta

Balta

БалтаІсторія компанії Balta почалася з Поля Балкана, в 1964 році створив фірму Balta NV. Фабрика розташовувалася в одному з міст Бельгії і виробляла ткані килими. Через 6 років Balta NV запустила виробництво килимів з вовни, які виготовляли методом полугребенного прядіння. Потім покриття для підлоги стали виробляти з пофарбованої пряжі. Пізніше почалося виробництво поліпропіленового волокна і використання технології «бербер», після цього компанія стала випускати покриття з поліаміду і вінілу. З 80-х років Balta NV зводить нові офісні будівлі, а також відкриває фабрики. До цього часу Balta NV успадкував син Поля Балкана. За кілька років виробничі сили компанії виросли, були побудовані кілька нових складів для продукції. З 2000 року виробник відкриває 11 підприємств по всьому світу. П'ять років по тому у Balta Group з'являється новий власник — Лоун Стар, під управлінням якого компанія оновлює фірмовий стиль.

Каталог Balta

Ковроліни, напівкомерційні та побутові ковроліни Balta користуються великою популярністю в Україні. Серед конкурентів цей бренд відрізняється низкою переваг:

  • Лідерство на ринку підлогових покриттів Європи.
  • Створення нових тенденцій у виготовленні декоративних покриттів.
  • Винахід власних технологій виробництва.
  • Сучасне обладнання та постійне розширення виробництва.
  • Проведення вигідних акцій для покупців.
  • Колектив, що складається з професіоналів, які дотримуються корпоративної стратегії.
  • Багатий вибір основного і додаткового асортименту за гідною ціною.
  • Вподобаний варіант напівкомерційного ковроліну можна вибрати в нашому каталозі на сайті або в магазині міста Києва.

Відгуки про компанію Balta

Продукція компанії Balta отримує позитивні відгуки. Найвищої оцінки у відгуках клієнтів заслуговує якість наданих брендом ковролінів різних видів. Покупці відзначають переваги їх підлогових покриттів — комфорт, м'якість, тепло, колірну гаму і орнамент, а також великий вибір різноманітних видів покриттів. Стійкість до зносу і довговічність - ще два не менш важливих аспекти, які впливають на думку покупців про продукцію бренду Balta. Позитивні відгуки отримує також і обслуговування фахівців компанії, яке характеризується як професійне.