UA
0 800 33-9876
(дзвінки з мобільних та стаціонарних БЕЗКОШТОВНІ)

Ваше місто:

Ваше місто - ?

Так Обрати інше місто

Beaulieu Real

Beaulieu Real

Все про підлогове прокрытие Beaulieu RealБренд Beaulieu Real заснована в 1970-х роках минулого століття Роджером де Клерком. Підприємство влаштувалося в Бельгії і почало діяльність з виробництва тканинних і тафтингових килимових настилів. Через кілька років було прийнято рішення оновити виробниче обладнання — компанія впровадила інноваційні технології. З цього часу бренд виробляє продукцію, виготовлену голкопробивним способом, на новому заводі, побудованому в Крейсхаутеме. Завод став одним з найбільших в Європі виробників ковролінів, що дотримуються екологічну безпеку. У 2005 році бренд Beaulieu Real став партнером Beaulieu International Group, що відкрила 30 підприємств в декількох країнах. Виробничі цехи корпорації обладнані сучасною технікою і працюють за новими технологіями нинішнього часу. Сьогодні Beaulieu Real — лідируючий виробник екологічно чистих побутових, комерційних і напівкомерційних килимових покриттів.

Переваги компанії

Ковроліни компанії Beaulieu Real — популярні килимові покриття в Україні. Продукція цього бренду відрізняється надійністю і стійкістю до займання, бо їх можна використовувати в приміщеннях, де є підвищений рівень пожежонебезпеки. Килимові покриття компанії підійдуть для офісів, клубів, ресторанів та готелів, а також для торгових залів.


Кілька переваг бренду:

 • Висока якість продукції
 • Довговічність використання ковролінів
 • Велика колекція дизайну побутових і комерційних ковролінів
 • Великий вибір кольорів, розмірів і стилів оформлення настилів
 • Можливість індивідуального замовлення
 • Захист навколишнього середовища і чисте виробництво
 • Компанія здійснює швидку доставку продукції
 • Зносостійкість і вологостійкість покриттів
 • Відсутність вигорання від впливу УФ-випромінювання

Відгуки про продукцію бренду

Все про підлогове прокрытие Beaulieu RealБренд Beaulieu Real цінується покупцями за можливість вибрати килимові настили з натуральної вовни або синтетичного волокна. Екологічність продукції і якість, що відповідає стандартам Європи — теж одні з важливих критеріїв вибору клієнтів. Позитивні оцінки споживачів заслуговують міцність і довговічність ковролінів, а також їх звукопоглинальні властивості. Найчастіше покупці Києва вибирають ковроліни бренду за простоту укладання на підлогу і легкість в обслуговуванні. Покупці відзначають багатий вибір відтінків покриттів і дизайну в каталозі, різноманітність у висоті ворсу і текстури покриттів. На вибір ковролінів впливає широкий асортимент видів і розмірів ковролінів, придатних для приміщень різного призначення. Не менш важливим аспектом для клієнтів є і помірна ціна на продукцію бренду Beaulieu Real.

Товари виробника Beaulieu Real

Ковролін

 • Побутовий
 • Комерційний
 • Виставковий

Beaulieu Real

Ціна: 136 грн/кв.м

Beaulieu Real

Ціна: 160.82 грн/кв.м

Beaulieu Real

Ціна: 229.5 грн/кв.м

Beaulieu Real

Ціна: 221 грн/кв.м

Beaulieu Real

Ціна: 133.96 грн/кв.м

Beaulieu Real

Ціна: 64.26 грн/кв.м

Beaulieu Real

Дізнатись вартість