UA

Egger

Egger

Все про підлогове прокрытие EggerEgger — ведучий бренд Європи в області виробництва ламінатів. З дня заснування в 1961 році в місті Тіролі, діяльність компанії безпосередньо пов'язана з виробництвом підлогових покриттів з деревини. Австрійський бренд почав роботу з запуску першого Преса ДСП. Виробництво неухильно розширювалося і до 1966 року компанія придбала ще один завод. З часом виробничі потужності компанії досягли інших міст Австрії, а потім і інших країн. Через кілька років Egger вже виготовляє паперово-шаруваті пластики, складові частини меблів і плити МДФ. У 2008 році компанія вперше відкриває власний лісопильний завод в Німеччині. Через 2 роки з'являється лінія цифрового друку і клейова фабрика. Після цього компанія знову розширює виробництво — тепер Egger виробляє матеріали для кромок ROMA Plastik в Туреччині. У 2012 році компанія переводить кілька заводів на енергію біомаси в рамках екологічної програми. До нинішнього року Egger побудувала нову лінію пресування для якісних поверхонь, а також багатоярусний склад для продукції. Новий головний офіс компанії знаходиться в Австрії, в М. Св. Йоганна.

Переваги Egger

Компанія Egger дбайливо ставиться до навколишнього середовища і дотримується законодавчих вимог. Завдяки високим стандартам і постійному зростанню, Egger досягла лідерства, ставши успішним виробником деревних ламінатів.

Від конкурентів бренд вигідно відрізняють переваги:

  • Дбайливе використання ресурсів лісу.
  • використання відновлюваної продукції та вторинна переробка
  • Екологічні баланси продукції.
  • Новаторський дух. Компанія регулярно вводить новий асортимент продукції і створює унікальні рішення.
  • Розповсюдження продукції по країнах Європи.
  • Egger вважається найбільш привабливим роботодавцям у своїй галузі.
  • лояльність, відповідальність компанії і довіру клієнтів до бренду.
  • Широкий вибір деревних підлогових покриттів.

Відгуки про бренд Egger

Egger відгукиЛаміновані покриття Egger в Україні користуються великою популярністю. Покупці вибирають продукцію цього виробника за якість матеріалів і привабливий дизайн. Більшість позитивних відгуків залишають клієнти задоволені широким вибором видів покриттів в каталозі бренду, а також прийнятною ціною. Багато покупців відзначають простоту залицяння за ламінованим покриттям, його антистатичність, міцність і безпеку. Ламінати Egger можна укладати навіть на теплу підлогу, легко монтувати завдяки замкам Click, і також нескладно демонтувати. Це саме ті переваги, які відзначають клієнти у своїх відгуках.