UA

Forbo

Forbo

Все про підлогове прокрытие ForboКомпанія Forbo є європейським лідером у виробництві підлогових покриттів і будівельної хімії для їх монтажу. Почавши свій шлях у далекому 1928 році як Континентальний союз європейських виробників лінолеуму, підприємство безперервно розвивалося і в 1974 році перетворилося в Групу компаній Forbo, досягнувши на сьогоднішній день світового визнання у своїй ніші. Forbo сьогодні це 51 виробничий цех, а також сотні торгових представництв в різних країнах світу. Виробничі потужності групи розташовуються в Швеції, Нідерландах, Франції, Росії та Великобританії, а кількість співробітників перевищує 6000 осіб.

Каталог Forbo

Основна спеціалізація компанії — це виробництво ПВХ покриттів для підлоги, а також натурального лінолеуму побутового, комерційного і універсального використання. А також компанія виготовляє спеціалізоване вінілове покриття зі специфічними характеристиками для операційних, реанімаційних приміщень, а також серверних і АТС. Другим у списку продуктів компанії варто килимове покриття, яке проводиться як в рулонах, так і у вигляді плитки. Також компанії належить завод з виготовлення паркетної дошки і кілька конвеєрних стрічок з виробництва допоміжних матеріалів — клеї, грунтовки, ремонтних сумішей та сумішей для холодного зварювання вінілових покриттів. Переваги продукції Forbo:

  • Застосування найсучасніших технологій у виробництві
  • Пильний контроль якості на кожному етапі
  • Безперервний пошук нових дизайнерських рішень.

Відгуки про Forbo

Все про підлогове прокрытие Forbo«Якість Мармолеум вражає. Єдиний момент, все може зіпсувати некваліфікована укладання. Обов'язково шукайте професійних укладальників, в ідеалі пройшли сертифікацію Forbo»

«Укладали в СПА центрі покриття з колекції Step. Дуже зручне, не ковзає, по ньому приємно ходити босоніж. Дизайн нейтральний, однотонний, зовні виглядає привабливо, солідно. Саме покриття гнучке, тому в укладанні проблем не доставило.»

«Довго шукали килимове покриття в офіс в центрі Києва. Зупинилися на комерційному ковроліні ShowTime Wonderlab від Forbo в чорно-сірих кольорах. Він класно поєднується з індустріальним стилем офісу. Укладали близько року тому, поки слідів зносу не видно.»