UA

Gerflor

Gerflor

Все про підлогове покриття Fatraісторія компанії Fatra почалася з заснування в 1935 році за указом Міноборони Чехії. Перша діяльність підприємства полягала у виготовленні масок, захисного одягу, а також дитячих гумових іграшок. Через 5 років заводи компанії перевели на переробку пластмас. Кількість підприємств бренду росло і з часом досвід переробки пластмас передавався іншим компаніям. Таким чином компанія стала найбільшим переробником, лідируючим у своїй сфері. У 1994 році бренд набув статусу передової компанії, яка піклується про збереження природних ресурсів і навколишнього середовища. Один з головних виробничих цехів компанії розташований в Чехії — в 2002 році завод реконструювали, завдяки чому став найбільшим в країні. Зараз Fatra — єдине виробник пресованих підлогових покриттів, пресованих упаковок, плівок з паронепроникним властивостями, ламінатів і твердих настилів.

Переваги бренду

Fatra — виробник лінолеуму, модульних настилів і плитки з ПВХ, які виготовляються з якісних матеріалів. Настили бренду ідеально підходять для використання в житлових будинках, навчальних закладах, лікарнях, в торгових залах або цехах заводів легкої промисловості.


Переваги, що відрізняють бренд від конкурентів:

  • Захист навколишнього середовища при виробництві.
  • Інноваційні технології виготовлення.
  • Регулярне поповнення асортименту.
  • Противоаллергичность покриттів.
  • Довговічність і міцність.
  • Високий клас стійкості до зношування.
  • Багата колірна гамма і різноманітність колекцій продукції.
  • Укладання покриттів на «тепла підлога».
  • Антиковзання покриттів і комфорт при ходьбі.
  • Простота у догляді.

Відгуки покупців про продукцію Fatra

Fatra відгукиБагато користувачів в Україні вибирають настили Fatra за можливість укладання на підлогу з підігрівом, який сьогодні користується попитом. У відгуках покупці відзначають простоту в прибиранні лінолеуму та інших підлогових покриттів бренду. Також клієнти оцінюють безпеку використання настилів в домашніх умовах — сировина, з якої виготовлені покриття не викликає алергії. Покупці цінують бренд Fatra за продукцію, яка протистоїть впливу вологи та різних хімікатів, а також за звукопоглинальні властивості. У каталозі магазина Києва можна знайти стиль і кольори покриттів на будь-який смак — один з критеріїв, який позитивно оцінюють покупці. Найчастіше вибір падає на елегантні візерунки підлогових покриттів, що імітують камінь і дерево. Привабливою для клієнтів виробника є і розумна ціна на продукцію.