Увага! З 14 листопада Шоу-рум компанії працює: Понеділок - з 12 до 17 та Середа, з 9 до 15. Приходьте!
UA

INCATI

INCATI

Все про підлогове прокрытие INCATIКомпанія Incati — один з успішних бельгійських брендів килимових покриттів в Європі. Відкриття першої фабрики бренду відбулося в місті Overpelt в 1970 році. Підприємство займалося виготовленням рулонних настилів, а також модульної килимової плитки. З розвитком виробництва, асортимент продукції компанії значно збільшувався. Зараз бренд Incati надає десятки різних модифікацій і сотні варіантів дизайну килимових покриттів. Компанія випускає також підлогові покриття з нестандартним розміром і дизайном на замовлення. Виробничі потужності фірми невеликі, що дозволяє сконцентруватися на якості покриттів. Завдяки цьому продукція бренду доступна за зручною ціною в каталозі. Ковроліни та килимові плитки Incati сертифіковані за стандартом якості EN-1307.

Переваги бренду Incati

Настили і килимові плитки бренду з успіхом використовуються в коридорах готелів або холах, в приймальних покоях і залах для виставок. Підлогові покриття цього виробника відмінно підходять для побутових приміщень і комерційних офісів. Кілька переваг бренду:

  • Регулярне оновлення асортименту продукції.
  • Розробка оригінальних дизайнерських рішень і форм підлогових покриттів.
  • Застосування інноваційних технологій у виробництві.
  • Мінімальна кількість відходів після укладання ковроліну.
  • Легкий догляд та чистка.
  • Виготовлення підлогових покриттів з шару армованого скловолокна з підкладкою з бітуму.
  • Зручний монтаж, що не вимагає професійних навичок укладання покриттів.
  • Поверхня ковролінів захищена просоченням Ultra-Fresh від впливу мікробів.
  • Бездоганна якість продукції.

Відгуки про компанію

Все про підлогове прокрытие INCATIВ Україні продукція компанії цінується покупцями за доступні ціни і відмінну якість. Асортимент комерційних килимів та килимових плиток виробника дуже широкий і постійно поповнюється новинками. Покупці відзначають у відгуках зручність вибору ковролінів з каталогу бренду, а також можливість підібрати колір і дизайн. Модульні плитки компанії Incati покупці оцінюють, як міцні і довговічні, а також максимально комфортні в побуті. Купуючи покриття для підлоги цього бренду, клієнти залишаються задоволені легкістю монтажу покриттів, стійкістю до зносу і здатністю зберігати тепло. Компанія пропонує нестандартні розміри настилів — це теж одне з позитивних якостей бренду. Українські покупці також рекомендують магазин килимових настилів в Києві, де можна придбати продукцію Incati.