Шоу-рум компанії працює: Кожного дня, окрім вихідних, з 9 до 17. Приходьте!
UA

Interface

Interface

Килимова плитка InterfaceКомпанія Interface є творцем першої килимової плитки та найбільшим виробником підлогових покриттів цього виду. З 1950 року бренд випускає продукцію для підлоги у вигляді квадратних плиток розміром 50х50 см. Пізніше компанія розширила виробництво і почала випуск плитки Skinny Planks, що володіє розміром 25 на 100 див. У 1996 році Interface досягла успіху в галузі екології, знизивши викиди шкідливих газів на фабриках до рекордних 98%. Завдяки передовим технологіям компанія переходить на виробництво модульних покриттів без стічних відходів. Сьогодні в компанії працює штат креативних дизайнерів, що створюють унікальний декор килимової плитки для офісних і житлових приміщень. В основі дизайну колекцій бренду лежать ідеї, запозичені у природи.

Каталог бренду і переваги

Продукція компанії Interface – це оригінальні колекції килимової плитки, яка монтується практично без відходів. Офісна килимова плитка підходять для укладання в ділових приміщеннях з інтенсивним рухом і бізнес-центрах. Модульні покриття також використовуються в дитячих закладах, в коридорах готелів і в житлових квартирах. З переваг бренду відзначають такі:

  • Колекції бренду мають високий клас стійкості до зносу.
  • Поверхня плитки міцна і не деформується.
  • Декор покриттів пофарбований у насичені кольори.
  • Колірна гамма зберігається тривалий час - не вигоряє на сонці.
  • Можливість створення індивідуального візерунка при укладанні.
  • При виробництві плитки використовуються тільки екологічні матеріали.
  • Модульні покриття бренду не запалюються і безпечні для дітей.
  • Килимова плитка поглинає звук кроків і зберігає тепло.
  • Покриття для підлоги компанії легко монтуються без застосування клею.
  • Догляд за покриттями простий і нетривалий

Відгуки про Interface

Килимова плитка InterfaceКлієнти, що придбали килимову плитку бренду Interface в магазинах Києва, позитивно відзначають приємну текстуру поверхні настилів. Колекції плитки компанії вибирають за якість, комфорт і затишок, який створюють креативно оформлені покриття. Покупці воліють модульне покриття бренду за можливість створення власних візерунків і варіантів комбінацій плитки різних квітів. Великий вибір декору і квітів в каталогах також відзначається у відгуках задоволених клієнтів. Позитивними оцінками відзначається безпека і довговічність покриттів, а також стійкість до розривів і побутових пошкоджень. Перевірена стійкість до тиску і деформації килимової плитки дозволило бренду стати одним з популярних. Позитивні оцінки отримала прийнятна ціна настилів бренду, а також простота догляду без необхідності використання спеціальної хімії.