Шоу-рум компанії працює: Кожного дня, окрім вихідних, з 9 до 15. Приходьте!
UA

ITC

ITC

Все про підлогове прокрытие ITCКомпанія ITC — одна з провідних компаній, яка виробляє побутові та комерційні ковроліни. Діяльність першої фабрики з виготовлення підлогових покриттів почалося в 1968 році в Нідерландах. На початковому етапі продукція компанії поширювалася тільки в межах країни, бо дохід виробництва був невеликий. З роками бренд розвивався швидкими темпами і вже через кілька років асортимент продукції ITC збільшився, а потужності виробництва значно зросли. Ще через кілька років компанія виходить на світовий ринок і відкриває заводи в Індії та Китаї. В Європі споруджуються нові великі склади продукції бренду, обсяги якої значно зросли. До 2017 року цехи виробника обладнані новим обладнанням. У штаті компанії працюють технологи і дизайнери, що створюють нові тенденції килимових покриттів. Компанія-виробник ITC складається в концерні Balta Group. Напрацьований досвід, використання інновацій і сучасних технологій дозволило компанії ITC стати великим виробником ковролінів в Європі.

Переваги ITC

Якість підлогових покриттів дозволили компанії ITC гідно зарекомендувати себе на світовому ринку. Виробник є найбільшим постачальником побутових і комерційних підлогових покриттів. ITC має низку переваг, які виділяють бренд серед конкурентів:

  • Килимові покриття ITC виготовлені з дотриманням виробничих вимог щодо якості продукції та надійності.
  • Повний контроль виробника за виготовленням килимів. Компанія відстежує процес виготовлення — з вибору сировини і до випуску кінцевої продукції.
  • Застосування у виробництві килимових покриттів тільки якісних матеріалів: вовни, поліаміду, велюру, повсті та штучного джуту.
  • Великий вибір дизайнерських колекцій, текстур і колірної гами ковроліну.
  • Гарантована довговічність підлогових покриттів ITC, витримують тривалі навантаження.
  • Зручність і легкість чищення килимів.
  • Протипожежна безпека і антистатичність покриттів.

Відгуки про продукцію ITC

ITC відгукиУкраїнські покупці часто залишають хороші відгуки про якість покриттів компанії ITC. Клієнти, що віддають перевагу продукції цього бренду, відзначають натуральність матеріалів, з яких виготовлені килимові покриття. Також бренд цінується за різноманіття дизайнерських варіантів і можливість вибрати будь-який вподобаний відтінок ковроліну з каталогу. У відгуках покупці вказують на довговічність підлогових покриттів компанії, а також їх безпеку. Найбільше оцінок заслуговують такі властивості ковролінів, як комфорт, здатність утримувати тепло і стійкість до вигорання в освітлених сонцем місцях. Важливим для покупців є і функціональність ковролінів, а також зносостійкість матеріалів килимових покриттів. Крім позитивних якостей покриттів, клієнти відзначають прийнятні ціни на продукцію ITC в магазині міста Києва.