UA

IVC

IVC

Все про підлогове прокрытие IVCКомпанія IVC була сформована в 1997 році, почавши свою першу діяльність з логістики. Нове підприємство розвивалося і з часом вийшло на ринок синтетичних підлогових покриттів для житлових і технічних приміщень. Сім років тому компанія відбудувала новий вініловий завод в місті Далтон в штаті Джорджія. Згодом це завод став одним з найпродуктивніших у світі. Після цього компанія відкриває чергове підприємство в Бельгії, яке займається виробництвом дизайнерських підлогових покриттів екологічно безпечним способом. До 2013 року IVC увійшла до складу концерну IVC Group. У наш час компанія IVC — лідер в галузі виготовлення якісних лінолеумних покриттів. Сьогодні виробничі потужності бренду розташовані на території багатьох країн Європи, а головний офіс компанії знаходиться в Бельгії.

Переваги IVC

IVC виробляє побутові та напівкомерційні лінолеумні покриття нового покоління. Лінолеум бренду складаються з шару ПВХ, склополотна, декоративного шару, спіненої основи і підходять для житлових приміщень. Компанія має переваги, що відрізняють бренд від конкурентів:

  • Продукція IVC виготовлена за стандартами високої якості.
  • Застосування інновацій та креативних рішень у створенні нових колекцій лінолеумів.
  • Великий вибір видів і колірної гами покриттів.
  • Бренд IVC — законодавець модний тенденцій.
  • Використання передових сучасних технологій.
  • Різноманітність супутніх послуг.
  • Великі виробничі потужності і доставка продукції по всьому світу.
  • Універсальність лінолеумних покриттів.
  • Високий клас зносостійкості настилів.

Відгуки про бренд IVC

Все про підлогове прокрытие IVCВ нашій країні лінолеум IVC вибирають за якість і затишок, який вони створюють. Покупці можуть вибрати з каталогу продукції будь-яке покриття на свій смак і прийнятною ціною — важливі переваги бренду з зазначених клієнтами. Вибрали підлогові покриття IVC, залишаються задоволеними їх міцністю, простотою догляду, довговічністю і стійкістю до пошкоджень. У відгуках часто відзначають теплоізоляційні якості побутових і напівкомерційних лінолеумів бренду. Покупці воліють покриття із захисним напиленням Quick Clean, який захищає від вологості, бруду і цвілі. Лінолеум IVC протистоять подряпин, вм'ятин і впливу хімікатів — ці властивості дуже цінують покупці, які вибирають покриття для офісів і лікарень. Українські покупці цінують даного виробника ще й за те, що екологічні лінолеум компанії підлягають вторинній переробці.