UA

Juteks

Juteks

Все про підлогове прокрытие JUTEKSБренд JUTEKS є одним з найбільших виробників підлогових настилів. Історія бренду почалася в Словенії в 1939 році. На початку своєї діяльності молода фірма займалася виготовленням упаковки з джутової тканини. Протягом декількох десятків років компанія розвивалася і, в результаті, досягла рівня найбільшого виробника побутових, комерційних і напівкомерційних підлогових покриттів. У 2009 році компанія відкриває завод в Росії завдяки зростанню попиту на продукцію в Україні та інших сусідніх країнах. Саме це рішення дозволило JUTEKS вивести виробництво підлогових покриттів на новий рівень і стати конкурентоспроможними. До 2015 року компанія реконструювала і розширила виробничі лінії, а також побудувала нові склади для збільшення асортименту своєї продукції. У 2012 році JUTEKS приєднався до групи компаній Beaulieu International Group, яка на сьогоднішній день об'єднує 29 підприємств.

Переваги

Лінолеуми компанії JUTEKS виготовляються тільки з якісної сировини за допомогою сучасних і новітніх технологій. Мета бренду — подальший розвиток якості продукції за низькою ціною. Бренд JUTEKS виділяється низкою переваг, завдяки яким досяг першості:

  • Компанія пропонує різнобічний ціновий діапазон — можна придбати як бюджетну продукцію, так і дорогу
  • Покриття для підлоги виготовлені за міжнародними сертифікатами якості
  • Великий вибір варіантів дизайну і колірного різноманіття підлогових покриттів
  • Універсальність продукції компанії — лінолеум JUTEKS підходять під будь-який інтер'єр і приміщення
  • Гарантія екологічної та гігієнічної безпеки продукції
  • Зручність і простота укладання лінолеуму
  • Продукція бренду випускається в зручних розмірах
  • Зносостійкість, захист від вигорання і звукоізоляція

Відгуки про бренд

Все про підлогове прокрытие JUTEKSБільшість покупців в Україні оцінює лінолеуми JUTEKS як екологічні та зручні покриття. У відгуках часто відзначають довговічність покриттів бренду, простоту чищення, теплоізоляційні властивості, а також стійкість до більшості хімічних речовин. Комерційний і напівкомерційний лінолеум компанії популярні в офісах підприємств завдяки гарній звукоізоляції і антистатичності. Ці якості покриттів забезпечують безпеку співробітникам, які працюють в офісах. Побутові покриття JUTEKS вибирають за безпеку використання в домашніх умовах і гіпоалергенність. Покупці воліють ПВХ-покриття бренду не тільки за позитивні властивості, але і за можливість придбати якісний настил па розумною ціною. Це можна зробити в магазині міста Києва або вибрати з каталогу, в якому є широкий вибір продукції JUTEKS.