UA

LG

LG

LG Hausys - всесвітньо відомий концерн, який спеціалізується на виготовленні високоякісних будівельних матеріалів. Продукція компанії користується популярністю не тільки в Південній Кореї, де її виробляють, але і далеко за її межами. Компанія   LG Hausys враховує переваги клієнтів: весь час удосконалює підлогові покриття і впроваджує новітні технології у виробництво. Всі вироби піддаються ретельним тестуванням в лабораторії компанії, перш ніж потрапити на прилавки магазинів і в руки клієнтів. Крім того, окремої уваги заслуговує бездоганний дизайн і експлуатаційні характеристики оздоблювальних матеріалів бренду. Всі ці характеристики обумовлюють високий попит на матеріали у споживачів.

LG покриття для підлоги: асортимент

Південнокорейська компанія виготовляє підлогові покриття з полівінілхлориду, LVT-плитку і спеціалізовані вироби, серед яких матеріали для обробки підлог в спортивних залах. Також асортимент компанії представлений акустичної, струмопровідної і тканої продукцією, яка застосовується для різних цілей.

Підлогові покриття з полівінілхлориду: основні переваги та особливості

Покриття з полівінілхлориду-оптимальне рішення для облаштування приміщень побутового та комерційного типу. Такі вироби характеризуються міцністю і стійкістю до впливу вологи завдяки підставі з ПВХ. Також істотною перевагою продукції є бездоганна імітація будь-яких матеріалів: мармуру, деревини та керамічної плитки.

Конструкція підлогового покриття LG

Лінолеум LG характеризуються багатошаровістю: основа виготовляється з полівінілхлориду, який відрізняється міцністю, шумозаглушенням і забезпечує оптимальне зчеплення з фундаментом. У наступний шар додається кварцовий пісок, який відповідає за пружні властивості матеріалу, тому по такій підлозі приємно ходити. Між декоративною і центральною частиною розташовується скловолокно, яке виконує армуючу функцію. Шар з малюнком покриває прозора підкладка для стабілізації і захисне покриття з поліуретану з тисненням. З'єднання всіх елементів забезпечується методикою гарячого пресування.

LG покриття для підлоги: основні переваги

Компанія виробляє великий вибір покриттів з полівінілхлориду, які відрізняються між собою не тільки дизайном, але і товщиною, розмірами, структурою і призначенням. Вся без винятку продукція характеризується наступними перевагами:

  • Стійкість до впливу вологи. Дана перевага дозволяє використовувати підлогові покриття для обробки приміщень з високим рівнем вологості-ванної кімнати, Кухні або їдальні.
  • Відмінна міцність в комплексі з пружністю. Навіть якщо брати до уваги твердість всіх конструктивних елементів, покриття в результаті є досить пружинистим через високу еластичність полівінілхлориду. На таких поверхнях не залишаються сліди від шпильок, ніжок меблів і важких предметів.
  • Ефективні теплоізоляція і шумозаглушення. Завдяки особливостям структури вініл-бездоганний утеплювач. Також поверхня«вбирає & raquo; сторонні звуки, створюючи в приміщенні комфортну атмосферу.
  • Стійкість до впливу несприятливих факторів зовнішнього середовища. Зовнішнє покриття з поліуретану запобігає вицвітання малюнка під дією УФ-променів. Покриття не змінює своїх властивостей при різких перепадах температур і навіть при інтенсивній експлуатації.
  • Безпека. Матеріали не викликають алергічних реакцій, не виділяють токсичних речовин і характеризуються відсутністю неприємного запаху. Lg підлогові покриття мають поверхню, яка відрізняється антиковзаючими властивостями, що запобігає травматизацію.
  • Простий догляд. Щоб поверхня завжди сяяла чистотою, необхідно всього лише регулярно проводити вологе прибирання. Всі плями усуваються за допомогою звичайної неагресивної побутової хімії, яку можна придбати в будь-якому мас-маркеті.
  • Простий монтаж. Лінолеум укладається клейовим способом, а LVT-плитка має спеціальні замки, завдяки яким укладання покриття здійснюється в рази швидше.

Доступна вартість - ще один істотний плюс оздоблювальних матеріалів LG Hausys. Купити підлогові покриття південнокорейського бренду за вигідною ціною можна в інтернет-магазині Pidloga з гарантією виробника на всю лінійку матеріалів.