UA

Sinteros

Sinteros

Все про підлогове прокрытие SinterosМарка підлогових покриттів Sinteros — лідер по виробництву лінолеуму і паркету. У 1995 році компанія Синтелон відкрила виробництво покриттів в Росії, почавши спільну роботу з компанією «Покрівля та Полімери». Альянс отримав нову назву — Sinteros. Пізніше бренд влився в міжнародний концерн Tarkett, завдяки чому став великим виробником підлогових настилів. Зараз компанія виготовляє комерційний і напівкомерційний лінолеум, а також паркетну дошку, використовуючи найсучасніше обладнання. Кожен виріб бренду виготовляється за всесвітнім еталонів якості та безпеки екології, які строго контролюється в процесі виробництва. Компанія постійно покращує властивості покриттів, орієнтуючись на побажання клієнтів. Саме тому бренд Sinteros випускає якісну продукцію за зручними цінами. Підлогові покриття цього виробника можна придбати в Києві, вибравши вподобаний варіант з каталогу продукції.

Переваги бренду

ПВХ-покриття і деревні настили компанії Sinteros відповідають санітарним і гігієнічним вимогам. Вироби бренду безпечні для використання і ідеально підходять для дому та громадських приміщень з великим потоком людей.


Переваги Sinteros:

  • Стійкість до зношування.
  • Покриття не деформуються і не сідають після укладання.
  • Теплоізоляційні та шумопоглинаючі властивості настилів.
  • Простота в укладанні і легкість в прибиранні.
  • Якісний захисний шар.
  • Великий вибір кольорів і дизайнерських варіантів в каталозі.
  • Антиковзання і стійкість до впливу хімічних речовин.
  • Реконструкція підлогових покриттів.

Відгуки

Sinteros відгукиБільшість позитивних відгуків отримує якість лінолеум Sinteros і їх зносостійкість. Покупці нерідко відзначають переваги лінолеуму і паркетної дошки в порівнянні зі звичайною керамічною плиткою. Схвалення покупців викликає відмінні теплоізоляційні якості підлогових настилів бренду, а також різноманітність видів, колекцій та дизайну продукції. Клієнти залишаються задоволені ціною, що дозволяє заощадити бюджет, комфортом настилів, а також простотою догляду за покриттями. В Україні покриття Sinteros вибирають за можливість укладання на " теплу підлогу і вологостійкі властивості. Також одними з важливих переваг настилів бренду, за відгуками покупців, є екологічність і безпека використання в житлових приміщеннях.