UA

Tarkett

Tarkett

Все про підлогове прокрытие TarkettКомпанія Tarkett є міжнародним лідером з виготовлення якісних підлогових покриттів, досвід якої розвивався протягом більше сотні років. Свою історію бренд почав в 1886 році в Швеції. Компанія заснувала перший завод з виробництва паркетів з дуба і хвойного дерева в місті Мальмо. Перша продукція випускалася під назвою Allibert, потім компанія була перейменована в Sommer. Через деякий час молоде підприємство починає випуск повсті і взуття, а ще пізніше відкриває фабрику з виробництва волокна з конопель. Ближче до 70-х років компанія стає провідним виробником вінілових настилів. В нинішній час Tarkett розширив виробничі сили, побудувавши заводи в кількох десятках країн, включаючи Україну і Росію. Сьогодні під цим відомим брендом випускаються комерційні, побутові, спортивні та натуральні покриття для підлоги, а також великий асортимент будівельних матеріалів.

Переваги Tarket

Якість продукції Tarkett відповідає міжнародному стандарту ISO. Асортимент лінолеуму, модульних і дерев'яних покриттів бренду постійно поповнюється новинками. Покриття Tarkett підходять для більшості приміщень. Підлогові покриття використовують в освітніх установах, в лікарнях, поліклініках, у спортивних залах, а також в офісах і житлових будинках.


Переваги компанії:

  • Уважність до вимог покупців
  • Виробництво підлогових покриттів тільки з екологічно чистих матеріалів.
  • Бездоганна якість і першокласний сервіс
  • Відсутність специфічних запахів покриттів
  • Високий рівень зносостійкості і вологонепроникності покриттів
  • Можливість укладання покриттів на «тепла підлога»
  • Безліч варіантів дизайну і колірної гами продукції, доступних в каталозі.

Відгуки про бренд

Все про підлогове прокрытие TarkettВ Україні підлогові покриття компанії Tarkett цінують, перш за все, довговічність і якість. Придбавши лінолеум або паркет компанії, покупці задоволені його стійкістю до зносу і різними ушкодженнями, а також безпекою використання. Бренд вибирають також за відмінні теплоізоляційні і шумоізоляційні властивості покриттів, завдяки чому настили підходять для створення домашнього затишку. ПВХ і деревні покриття компанії відрізняються легкістю догляду і простотою укладання — найчастіше Tarkett вибирають за ці якості. В оцінках клієнтів присутні позитивні коментарі про багатий вибір дизайнерських рішень і забарвлень продукції Tarkett в магазині Києва.