UA
47838 offerdetail
Condor Килимова плитка Condor Solid 02056 02056 <div class="sl_tetx"> <h2>Килимова плитка Condor Solid</h2> <p>Килимова плитка Condor Solid — це сучасне підлогове покриття, яке в собі оптимально поєднує показники якості, надійності та дизайну. Виріб володіє високим класом захисту, а точніше — 33-м. Плитку можна укладати як в побутових, так і комерційних приміщеннях, оскільки вона здатна витримати будь-які навантаження.</p> <p>Колекція Condor Solid відповідає всім необхідним європейським стандартам, які висуваються до якості. Також підлогове покриття має санітарно-гігієнічні, пожежні та екологічні сертифікати. Все це говорить про зносостійкість, міцність і довговічність плитки для підлоги.</p> <p>При укладанні покриття не застосовується клей. Фіксація здійснюється за рахунок желеподібного складу, який не застигає, тому з легкістю можна замінити плитку, якщо в цьому буде необхідність.</p> <p>Голландська компанія Condor при виготовленні килимової плитки використовує гнучкі і міцні матеріали, тому при інтенсивних навантаженнях зберігаються розміри покриття. Також завдяки такому складу забезпечується оптимальна звуко - і теплоізоляція.</p> <b>Головні переваги Condor Solid</b> <ul class="green_tic_class"> <li><i class="icons_class"></i>Бітумна основа, яка гарантує хорошу міцність і збереження лінійних розмірів.</li> <li><i class="icons_class"></i>Наявність безлічі сертифікатів, які підтверджують високу якість підлогового покриття даного класу.</li> <li><i class="icons_class"></i>Широкий спектр дизайнів, тому можна з легкістю підібрати потрібне рішення.</li> </ul> </div>
765.83

Килимова плитка Condor Solid

Кольори (15 текстур):

Розгорнути

765.83 грн/м2
Ціна оптова від 100 м2.
Для отримання точної ціни передзвоніть нам або Замовте дзвінок
Додати до порівняння

Артикул: 02056

Клас зносостійкості: 33

Виробник: Condor

Доставка по Києву

> Самовивіз з нашого складу.

> Доставка по Києву — 750 грн.

Оплата розраховується та обговорюється індивідуально.

Безкоштовний виклик майстра для заміру!
Записатися

Для дизайнерів интер`єру та архитекторів.
Натисніть сюди

Оверлок робиться лише при покупці нашого матеріалу

Кольори (15 текстур):

Розгорнути

 • Технічні характеристики
 • Вид Комерційний
 • Виробник Condor
 • Клас зносостійкості 33
 • Загальна товщина виробу, мм 6
 • Загальна вага, кг/кв. м 3,54
 • Тип основи Бітум
 • Тип ворсу Петлевий
 • Розмір плитки, мм 50х50
 • Рівень комфортності LC2
 • Склад ворсу 100% Поліамід (PA)
 • Довжина ворсу, мм 3,5
 • Вага (плотність) ворсу, кг/кв. м 0,55
 • Кількість вузлів, шт./кв. м 181 240

Килимова плитка Condor Solid

Килимова плитка Condor Solid — це сучасне підлогове покриття, яке в собі оптимально поєднує показники якості, надійності та дизайну. Виріб володіє високим класом захисту, а точніше — 33-м. Плитку можна укладати як в побутових, так і комерційних приміщеннях, оскільки вона здатна витримати будь-які навантаження.

Колекція Condor Solid відповідає всім необхідним європейським стандартам, які висуваються до якості. Також підлогове покриття має санітарно-гігієнічні, пожежні та екологічні сертифікати. Все це говорить про зносостійкість, міцність і довговічність плитки для підлоги.

При укладанні покриття не застосовується клей. Фіксація здійснюється за рахунок желеподібного складу, який не застигає, тому з легкістю можна замінити плитку, якщо в цьому буде необхідність.

Голландська компанія Condor при виготовленні килимової плитки використовує гнучкі і міцні матеріали, тому при інтенсивних навантаженнях зберігаються розміри покриття. Також завдяки такому складу забезпечується оптимальна звуко - і теплоізоляція.

Головні переваги Condor Solid
 • Бітумна основа, яка гарантує хорошу міцність і збереження лінійних розмірів.
 • Наявність безлічі сертифікатів, які підтверджують високу якість підлогового покриття даного класу.
 • Широкий спектр дизайнів, тому можна з легкістю підібрати потрібне рішення.

Открыли небольшой офис. Для уюта решили ковровую плитку постелить. Получилось интересно. Укладку заказали мастеру из магазина. Справился с задачкой очень быстро, а главное аккуратно. Будем обращаться.
01-11-2017
4 1

Залиште відгук

Ваш відгук був доданий. Після модерації він з'явиться на сайті

Им'я:*

Ваш email:*

Ваша оцінка товару:*

Ваше повідомлення:*