UA
0 800 33-9876
(дзвінки з мобільних та стаціонарних БЕЗКОШТОВНІ)

Ваше місто:

Ваше місто - ?

Так Обрати інше місто

Параметри

Тип використання

Декор (20)

Знайдено пропозицій:

Показати

Виробник

Betap (1)

Знайдено пропозицій:

Показати
Confetti (5)

Знайдено пропозицій:

Показати
Domo (3)

Знайдено пропозицій:

Показати
Orotex (10)

Знайдено пропозицій:

Показати
Sintelon (2)

Знайдено пропозицій:

Показати

Країна-виробник

Бельгія (13)

Знайдено пропозицій:

Показати
Нідерланди (1)

Знайдено пропозицій:

Показати
Туреччина (5)

Знайдено пропозицій:

Показати
Україна (2)

Знайдено пропозицій:

Показати

Тип основи

Латекс (16)

Знайдено пропозицій:

Показати
Гума (5)

Знайдено пропозицій:

Показати

Гарячі пропозиції

Campo 700

Orotex

Campo 700
Highland

Orotex

Highland

Штучна трава для декору

Сортувати по:

Виводити по:

24

Orotex

Ціна: 453.9 грн/кв.м

Vebe

Ціна: 214.6 грн/кв.м

Vebe

Ціна: 112 грн/кв.м

Betap

Ціна: 393.04 грн/кв.м

Orotex

Ціна: 420.92 грн/кв.м

Orotex

Ціна: 420.92 грн/кв.м

Betap

Ціна: 442 грн/кв.м

Orotex

Ціна: 654.5 грн/кв.м

Orotex

Ціна: 692.92 грн/кв.м

Confetti

Ціна: 193.8 грн/кв.м

Confetti

Ціна: 136 грн/кв.м

Confetti

Ціна: 208.42 грн/кв.м

Confetti

Ціна: 170 грн/кв.м

Orotex

Ціна: 290.7 грн/кв.м

Orotex

Ціна: 890.8 грн/кв.м

Orotex

Ціна: 758.2 грн/кв.м

Orotex

Ціна: 477.7 грн/кв.м

Orotex

Ціна: 523.6 грн/кв.м

Orotex

Ціна: 357 грн/кв.м

Betap

Ціна: 132.6 грн/кв.м

Sintelon

Ціна: 138.04 грн/кв.м

Orotex

Ціна: 122.4 грн/кв.м

Domo

Ціна: 684.42 грн/кв.м

Штучна трава декоративна - літо круглий рік

Акуратний зелений газон мрія кожного власника приватного будинку. При цьому не можна забувати, що природна рослинність вимагає регулярного догляду у вигляді добрива та стрижки, а також передбачає обов'язкову наявність зрошувальної системи. Крім того, зовнішній вигляд ділянки безпосередньо залежить від кліматичних умов і насолодитися природною красою можна буде тільки в період з квітня по жовтень. Якщо ж ваше естетичне сприйняття не хоче обмежуватися теплою порою, то прекрасним рішенням буде купити штучний газон.

декоративна трава як альтернатива натуральній галявині

для благоустрою території таке покриття воістину унікальне. Створити привабливий доглянутий пейзаж можна за лічені години. Матеріал простий в укладанні, оскільки поставляється в рулонах і все що потрібно це акуратно покласти покриття. Для цього не потрібно ніяких спеціальних додаткових матеріалів та інструментів. Необхідно тільки розстелити необхідну кількість рулонів і закріпити їх за допомогою металевих скоб у місцях стику, а також по периметру. Настільки ж комфортно і невибагливо покриття поводиться в процесі експлуатації.

Переваги декоративного покриття перед живим:

  • Практичність і довговічність.
  • Цілорічне використання.
  • Відсутність трудомісткого догляду.
  • Безпека і відсутність бруду.
  • Економія фінансів і часу.

Останній пункт досягається одноразовою покупкою покриття і позбавляє від необхідності щороку купувати насіння і засівати заново ділянку. Купити декоративну траву з доставкою в Київ чи інше місто сьогодні можна не виходячи з дому. У каталозі нашого інтернет магазину ви знайдете великий асортимент покриттів з різними характеристиками за прийнятною ціною.

Читати детальніше

Відгуки про Штучна трава для декору

Scala Verde
Наше агентство закупает такую траву для оформления шатров на выездные регистрации свадеб. Смотрится очень свежо и естественно!
Summer
Во дворе лежит уже не первый год, не вытирается особо, хотя и ходим по ней много. Не самая дешевая, но отличное качество, своих денег стоит.
Arcadia
Заказывала эту траву для декора квартиры. ОГРОМНОЕ спасибо менеджеру Валерии!!! За внимательное отношение к покупателю. Очень довольна вашей работой.
Pine Valley
Хорошая трава, как ковёр. Постелила во двор на плитку, радует глаз, приятно босым ногам, убираю пылесосом.
Squash/Prato
Заказывал искусственную траву в Вишнёвое. Цена, сроки, наличие и даже место нахождения этого товара нас полностью устроило, что существенно сократило расходы на транспорт.
Campo 700
Наше агентство закупает такую траву для оформления шатров на выездные регистрации свадеб. Смотрится очень свежо и натурально!
Golf
Я держу небольшую площадку для игры в большой теннис, закупали траву именно для этой площадке. Постелили буквально за пару часов, выглядит очень качественно и натурально.
Nil
Готовились к весне, администратор магазина одежды, в котором я работаю попросил придумать какие-то идеи, чтобы освежить витрину с манекенами, создать, так-сказать настроение у покупателей, привлечь внимание прохожих. Случайно попала на этот сайт, когда искала искусственную траву. Менеджер по телефону помог подобрать подходящий нам вариант по цене и внешнему виду. Я даже не ожидала, что получится так ярко! Главное, что администратор тоже очень доволен!
Highland
Если не считать задержки поставки, компания отработала прекрасно. Положили на балконе как декор, смотрится как настоящая, ходить по ней босиком одно удовольствие.
Pine Valley
Покупали на детскую площадку. На ней она смотрится очень привлекательно, совсем как натуральная. Приятной неожиданностью стала ее мягкость и плотность, так как это очень важно для нашего детсада из-за опасности поцарапаться и травмироваться маленьким детям. Спасибо большое, ребята. Буду рекомендовать...
Paradise Verde
Из всего ассортимента, остановился на этой, так как нужно для детского небольшого футбольного поля. Установили, все как нельзя получилось наилучшим образом. Детишки играют, не скользят, поле получилось отменным.

Інші товари

Статті про Штучна трава для декору