UA
28535 offerdetail
Domo Побутовий ковролін Domo Belize 02109 02109 <div class="sl_tetx"> <H2>Побутовий ковролін Domo Belize</h2> <P>Побутовий ковролін Domo Belize є яскравим представником бельгійського якості. Ця колекція стала дуже популярною завдяки використанню високоякісного матеріалу з особливою структурою ворсу «шеггі» (щільно сплетені між собою волокна).</p> <p>При виробництві ковролін Domo Belize використовується основа з голкопробивного текстилю, яка покращує тепло - і звукоізоляційні властивості матеріалу, а також підвищує пішохідний комфорт.</p> <p>Ковролін Domo Belize представлений в широкій колірній гамі, що дозволяє підібрати покриття практично під будь-яке дизайнерське рішення інтер'єру. Використовують даний матеріал в кімнатах з помірною прохідністю — віталень, дитячих, спалень.</p> <h3>Переваги Domo Belize</h3> <p>Застосування в процесі виробництва 100%-ого поліпропілену надає ковроліну властивість, завдяки якому він отримав широке поширення — матеріал практично не схильний до забруднень і досить простий у догляді.</p> <p>Ковролін не вигорає під сонячними променями, тому його можна використовувати в кімнатах з хорошим природним освітленням. Покриття абсолютно безпечно для здоров'я, його можна використовувати на теплих підлогах. Відмінна якість і різноманіття колірної палітри — це те, що відрізняє Domo Belize від інших видів.</p> </div>
0

Побутовий ковролін Domo Belize

Кольори (8 текстур):

Розгорнути

Ціна залежить від метража. Вартість уточнюйте!
Додати до порівняння

Артикул: 02109

Клас зносостійкості: 22

Виробник: Domo

Доставка по Києву

> Самовивіз з нашого складу.

> Доставка по Києву — 750 грн.

Оплата розраховується та обговорюється індивідуально.

Безкоштовний виклик майстра для заміру!
Записатися

Для дизайнерів интер`єру та архитекторів.
Натисніть сюди

Оверлок робиться лише при покупці нашого матеріалу

Кольори (8 текстур):

Розгорнути

 • Технічні характеристики
 • Вид Побутовий
 • Виробник Domo
 • Клас зносостійкості 22
 • Загальна товщина виробу, мм 18
 • Загальна вага, кг/кв. м 2,85
 • Ширина рулону, м 4
 • Тип основи Повсть
 • Тип ворсу Розрізний
 • Склад ворсу 100% Поліпропілен (PP)
 • Довжина ворсу, мм 13
 • Вага (плотність) ворсу, кг/кв. м 1,8
 • Спосіб виробництва Голкопробивний

Побутовий ковролін Domo Belize

Побутовий ковролін Domo Belize є яскравим представником бельгійського якості. Ця колекція стала дуже популярною завдяки використанню високоякісного матеріалу з особливою структурою ворсу «шеггі» (щільно сплетені між собою волокна).

При виробництві ковролін Domo Belize використовується основа з голкопробивного текстилю, яка покращує тепло - і звукоізоляційні властивості матеріалу, а також підвищує пішохідний комфорт.

Ковролін Domo Belize представлений в широкій колірній гамі, що дозволяє підібрати покриття практично під будь-яке дизайнерське рішення інтер'єру. Використовують даний матеріал в кімнатах з помірною прохідністю — віталень, дитячих, спалень.

Переваги Domo Belize

Застосування в процесі виробництва 100%-ого поліпропілену надає ковроліну властивість, завдяки якому він отримав широке поширення — матеріал практично не схильний до забруднень і досить простий у догляді.

Ковролін не вигорає під сонячними променями, тому його можна використовувати в кімнатах з хорошим природним освітленням. Покриття абсолютно безпечно для здоров'я, його можна використовувати на теплих підлогах. Відмінна якість і різноманіття колірної палітри — це те, що відрізняє Domo Belize від інших видів.

Ви можете стати першим, хто залишить коментар. Всі коментарі додаються лише після модерації адміністрацією сайта

Залиште відгук

Ваш відгук був доданий. Після модерації він з'явиться на сайті

Им'я:*

Ваш email:*

Ваша оцінка товару:*

Ваше повідомлення:*