UA
0 800 33-9876
(дзвінки з мобільних та стаціонарних БЕЗКОШТОВНІ)

Ваше місто:

Ваше місто - ?

Так Обрати інше місто
28230 offerdetail
Modulyss Килимова плитка Modulyss Zenit 03136 03136 <h2>Килимова плитка Modulyss Zenit</h2> <p> Килимова плитка Modulyss Zenit (Модуліс Зеніт)   - це відмінне покриття для підлоги комерційного приміщення в  класичному дизайні. 4  нейтральних офісних текстури створять в  вашому офісі атмосферу ділового стилю. Покриття відрізняє 31  клас зносостійкості, один з найвищих в  даному сегменті покриттів. Плитка підходить для укладання в місцях інтенсивного людського трафіку і відмінно витримує переміщення меблів на роликах. Дизайн плитки робить її доречною для монтажу не тільки в ділових центрах, а також навчальних, медичних і тренувальних центрах, банках, готелях і ресторанах. </p> <p> Колекція плиткового ковроліну Zenit ідеально поводиться в  процесі експлуатації. Вона не  вимагає складного догляду і  виклику фахівців для укладання. Покриття просто монтується на  підготовлену основу, а пошкоджені в процесі використання елементи підлягають локальному ремонту завдяки зручному розміру плиток 50*50  см. </p>
0

Килимова плитка Modulyss Zenit

Кольори (4 текстур):

Розгорнути

Ціна залежить від метража. Вартість уточнюйте!
Додати до порівняння

Артикул: 03136

Клас зносостійкості: 31

Виробник: Modulyss

Доставка по Києву

> Самовивіз з нашого складу.

> Доставка по Києву — 500 грн.

Оплата розраховується та обговорюється індивідуально.

Безкоштовний виклик майстра для заміру!
Записатися

Оверлок робиться лише при покупці нашого матеріалу

Кольори (4 текстур):

Розгорнути

 • Технічні характеристики
 • Вид Комерційний
 • Виробник Modulyss
 • Клас зносостійкості 31
 • Загальна вага, кг/кв. м 4,265
 • Країна-виробник Бельгія
 • Тип ворсу Петлевий
 • Розмір плитки, мм 50х50
 • Склад ворсу 100% Поліпропілен (PP)
 • Довжина ворсу, мм 3
 • Вага (плотність) ворсу, кг/кв. м 0,55
 • Спосіб виробництва Тафтінговий

Килимова плитка Modulyss Zenit

Килимова плитка Modulyss Zenit (Модуліс Зеніт)   - це відмінне покриття для підлоги комерційного приміщення в  класичному дизайні. 4  нейтральних офісних текстури створять в  вашому офісі атмосферу ділового стилю. Покриття відрізняє 31  клас зносостійкості, один з найвищих в  даному сегменті покриттів. Плитка підходить для укладання в місцях інтенсивного людського трафіку і відмінно витримує переміщення меблів на роликах. Дизайн плитки робить її доречною для монтажу не тільки в ділових центрах, а також навчальних, медичних і тренувальних центрах, банках, готелях і ресторанах.

Колекція плиткового ковроліну Zenit ідеально поводиться в  процесі експлуатації. Вона не  вимагає складного догляду і  виклику фахівців для укладання. Покриття просто монтується на  підготовлену основу, а пошкоджені в процесі використання елементи підлягають локальному ремонту завдяки зручному розміру плиток 50*50  см.

Ви можете стати першим, хто залишить коментар. Всі коментарі додаються лише після модерації адміністрацією сайта

Залиште відгук

Ваш відгук був доданий. Після модерації він з'явиться на сайті

Им'я:*

Ваш email:*

Ваша оцінка товару:*

Ваше повідомлення:*