UA
24065 offerdetail
Eco Guma Гумове покриття Eco Standard (Eco Guma) 10001 10001 <h2>Гумова плитка Eco Guma Eco Standard</h2> <p>Спеціальне покриття колекції Eco Standard (ЕКО Стандарт) від українського виробника Eco Guma використовується для настилу в відкритих і закритих зонах для активного спорту і відпочинку — ігрових дитячих майданчиках, деяких тренажерних залах і пр.Плитка ідеально поводиться в експлуатації, не залежачи від погоди в будь-який сезон. Товщина плитки в спектрі від 20 до 50 мм вибирається виходячи з персональних особливостей місця, де передбачається укладання. Наприклад, для дитячого майданчика правильна товщина гумового покриття складе <nobr>40–50</nobr> мм. Завдяки цьому забезпечуються хороша амортизація і ударостійкість.</p> <P>Виробник представляє покриття в декількох кольорах, що дозволяє підібрати гармонійний варіант. Поверхня покриття Eco Standard не допускає ковзання, що особливо актуально для відкритих майданчиків в демісезонний період. Матеріал витримує температурні коливання в градації від -30 до + 60 градусів Цельсія і гарантує комфорт в період занять на майданчику.</p>
0

Гумове покриття Eco Standard (Eco Guma)

Кольори (7 текстур):

Розгорнути

Ціна залежить від метража. Вартість уточнюйте!
Додати до порівняння

Артикул: 10001

Виробник: Eco Guma

Доставка по Києву

> Самовивіз з нашого складу.

> Доставка по Києву — 750 грн.

Оплата розраховується та обговорюється індивідуально.

Безкоштовний виклик майстра для заміру!
Записатися

Для дизайнерів интер`єру та архитекторів.
Натисніть сюди

Оверлок робиться лише при покупці нашого матеріалу

Кольори (7 текстур):

Розгорнути

  • Технічні характеристики
  • Вид Спортивний
  • Виробник Eco Guma
  • Загальна товщина виробу, мм 20/25/30/35/40/45/50
  • Загальна вага, кг/кв. м 18/22/22,8/26/30/34/38
  • Тип основи Гума
  • Розмір плитки, мм 50х50
  • В упаковці, кв. м 4

Гумова плитка Eco Guma Eco Standard

Спеціальне покриття колекції Eco Standard (ЕКО Стандарт) від українського виробника Eco Guma використовується для настилу в відкритих і закритих зонах для активного спорту і відпочинку — ігрових дитячих майданчиках, деяких тренажерних залах і пр.Плитка ідеально поводиться в експлуатації, не залежачи від погоди в будь-який сезон. Товщина плитки в спектрі від 20 до 50 мм вибирається виходячи з персональних особливостей місця, де передбачається укладання. Наприклад, для дитячого майданчика правильна товщина гумового покриття складе 40–50 мм. Завдяки цьому забезпечуються хороша амортизація і ударостійкість.

Виробник представляє покриття в декількох кольорах, що дозволяє підібрати гармонійний варіант. Поверхня покриття Eco Standard не допускає ковзання, що особливо актуально для відкритих майданчиків в демісезонний період. Матеріал витримує температурні коливання в градації від -30 до + 60 градусів Цельсія і гарантує комфорт в період занять на майданчику.

Ви можете стати першим, хто залишить коментар. Всі коментарі додаються лише після модерації адміністрацією сайта

Залиште відгук

Ваш відгук був доданий. Після модерації він з'явиться на сайті

Им'я:*

Ваш email:*

Ваша оцінка товару:*

Ваше повідомлення:*