0 800 33-9876
(дзвінки з мобільних та стаціонарних БЕЗКОШТОВНІ)

Ваше місто:

Ваше місто - ?

Так Обрати інше місто

Параметри

Гарячі пропозиції

Arcadia

Orotex

Arcadia
Nil

Orotex

Nil

Килимова плитка Edel

Сортувати по:

Виводити по:

24

Edel - м'якість і комфорт

Сучасна компанія Edel заснована в 1918 році. Едель провідна компанія з виготовлення ковроліну. Головний офіс і виробничий процес розташовані в Нідерландах. Колекції Edel Group складаються з високоякісної вовни і нейлону. Асортимент Edel Group-сучасний, якісний, з різноманітною палітрою кольорів і різними візерунками, які успішно продаються по всьому світу.

Edel Group один з не багатьох виробників тафтингового ковроліну, яка виконує весь процес виготовлення — від пряжі до основи. На сьогоднішній день Edel виготовляє більше 60% покриттів від загального голландського виробництва. Компанія постійно прагне вдосконалити методи виробництва і розробки новітніх матеріалів.

Захоплюючі можливості

Килимова плитка Edel — це модульне покриття, що має стандартні розміри 50х50 см, що робить її зручною для транспортування, укладання і демонтажу при цьому мінімізуючи кількість відходів. Плитка виготовляється з м'якого, приємного на дотик петлевого ворсу з нейлону. З килимовою плиткою можна створити різноманітний дизайн, в будь-якому приміщенні, від однотонних до різнокольорових, від шахових до мозаїчних візерунків. Килимова плитка антистатична, влагоустойчива і має властивість зменшувати обсяг пилу в кімнаті, що є ідеальним варіантом для дитячої кімнати і людей, які страждають алергією.

Купити килимову плитку Эдел в Києві дуже просто, каталог інтернет-магазину Pidloga пропонує відмінні рішення для будь-якого модульного покриття.

Читати детальніше

Інші товари