UA
22638 offerdetail
Forbo Натуральний лінолеум Forbo Marmoleum Dutch Design 01499 01499 <div class="sl_text"> <h2>Натуральний лінолеум Forbo Marmoleum Dutch Design (Форбо Мармолеум Датч Дизайн)</h2> <p>Лінолеум з натуральних матеріалів Forbo Marmoleum Dutch Design (Форбо Мармолеум Датч Дизайн) — це унікальний творчий альянс швейцарського виробника Forbo і 12 іменитих голландських дизайнерів по інтер'єру. Розробка колекції Dutch Design розроблялася протягом цілого року. Покриття складається з 12 абсолютно різних кольорів і фактур від пастельних тонів класики до яскравого авангарду.</p> <p>Лінолеум Forbo Marmoleum Dutch Design високоміцний, має 23 клас зносостійкості і загальну товщину виробу в 2,5 мм. Гетерогенний тип і спінена підкладка гарантують хорошу амортизацію і високі показники звуко - і тепло - поглинання.</p> <p>Лінолеум Forbo Marmoleum Touch Solo рекомендований до укладання в будинках і квартирах, навчальних і дитячих установах, офісах і коридорах, виробничих приміщеннях, виставкових і торгових залах.</p> </div>
0

Натуральний лінолеум Forbo Marmoleum Dutch Design

Кольори (11 текстур):

Розгорнути

Ціна залежить від метража. Вартість уточнюйте!
Додати до порівняння

Артикул: 01499

Клас зносостійкості: 23/34/43

Виробник: Forbo

Доставка по Києву

> Самовивіз з нашого складу.

> Доставка по Києву — 750 грн.

Оплата розраховується та обговорюється індивідуально.

Безкоштовний виклик майстра для заміру!
Записатися

Для дизайнерів интер`єру та архитекторів.
Натисніть сюди

Оверлок робиться лише при покупці нашого матеріалу

Кольори (11 текстур):

Розгорнути

  • Технічні характеристики
  • Вид Натуральний
  • Виробник Forbo
  • Дизайн Під плитку
  • Клас зносостійкості 23/34/43
  • Загальна товщина виробу, мм 2,5
  • Ширина рулону, м 2
  • Тип лінолеуму Гомогений
  • Тип основи Джут
  • Довжина стандартного рулону, пог. м 32

Натуральний лінолеум Forbo Marmoleum Dutch Design (Форбо Мармолеум Датч Дизайн)

Лінолеум з натуральних матеріалів Forbo Marmoleum Dutch Design (Форбо Мармолеум Датч Дизайн) — це унікальний творчий альянс швейцарського виробника Forbo і 12 іменитих голландських дизайнерів по інтер'єру. Розробка колекції Dutch Design розроблялася протягом цілого року. Покриття складається з 12 абсолютно різних кольорів і фактур від пастельних тонів класики до яскравого авангарду.

Лінолеум Forbo Marmoleum Dutch Design високоміцний, має 23 клас зносостійкості і загальну товщину виробу в 2,5 мм. Гетерогенний тип і спінена підкладка гарантують хорошу амортизацію і високі показники звуко - і тепло - поглинання.

Лінолеум Forbo Marmoleum Touch Solo рекомендований до укладання в будинках і квартирах, навчальних і дитячих установах, офісах і коридорах, виробничих приміщеннях, виставкових і торгових залах.

Ви можете стати першим, хто залишить коментар. Всі коментарі додаються лише після модерації адміністрацією сайта

Залиште відгук

Ваш відгук був доданий. Після модерації він з'явиться на сайті

Им'я:*

Ваш email:*

Ваша оцінка товару:*

Ваше повідомлення:*