UA
22066 offerdetail
Forbo Натуральний лінолеум Forbo Marmoleum Touch Duet 01497 01497 <div class="sl_text"> <h2>Натуральний лінолеум Forbo Marmoleum Touch Duet (Форбо Мармолеум Тач Дует) </h2> <p>Натуральний лінолеум Forbo Marmoleum Touch Duet (Форбо Мармолеум Тач Дует) — новинка швейцарського виробника Forbo. Мармолеум виконаний виключно з екологічно чистих і натуральних компонентів і безпечний для здоров'я. Лінолеум володіє бактерицидними і антигрибковими властивостями. Антистатичний, гіпоалергенний і пожежобезпечний.</p> <p>Лінолеум Forbo Marmoleum Touch Duet високоміцний, має 23 клас зносостійкості і загальну товщину виробу в 2,5 мм. Гетерогенний тип і спінена підкладка гарантують хорошу амортизацію і високі показники звуко - і тепло - поглинання.</p> <p>Колекція представлена в 12 колірних варіантах різного спектру. Лінолеум Forbo Marmoleum Touch Duet гідно прикрасить будь-який інтер'єр. Рекомендований для укладання в квартирах і будинках, офісах, навчальних і лікувальних установах, виставкових залах.</p> </div>
0

Натуральний лінолеум Forbo Marmoleum Touch Duet

Кольори (12 текстур):

Розгорнути

Ціна залежить від метража. Вартість уточнюйте!
Додати до порівняння

Артикул: 01497

Клас зносостійкості: 23/33

Виробник: Forbo

Доставка по Києву

> Самовивіз з нашого складу.

> Доставка по Києву — 750 грн.

Оплата розраховується та обговорюється індивідуально.

Безкоштовний виклик майстра для заміру!
Записатися

Для дизайнерів интер`єру та архитекторів.
Натисніть сюди

Оверлок робиться лише при покупці нашого матеріалу

Кольори (12 текстур):

Розгорнути

 • Технічні характеристики
 • Вид Натуральний
 • Виробник Forbo
 • Дизайн Під плитку
 • Клас зносостійкості 23/33
 • Загальна товщина виробу, мм 2,5
 • Ширина рулону, м 2
 • Площа рулону, кв. м 64
 • Тип лінолеуму Гомогений
 • Тип основи Джут
 • Довжина стандартного рулону, пог. м 32

Натуральний лінолеум Forbo Marmoleum Touch Duet (Форбо Мармолеум Тач Дует)

Натуральний лінолеум Forbo Marmoleum Touch Duet (Форбо Мармолеум Тач Дует) — новинка швейцарського виробника Forbo. Мармолеум виконаний виключно з екологічно чистих і натуральних компонентів і безпечний для здоров'я. Лінолеум володіє бактерицидними і антигрибковими властивостями. Антистатичний, гіпоалергенний і пожежобезпечний.

Лінолеум Forbo Marmoleum Touch Duet високоміцний, має 23 клас зносостійкості і загальну товщину виробу в 2,5 мм. Гетерогенний тип і спінена підкладка гарантують хорошу амортизацію і високі показники звуко - і тепло - поглинання.

Колекція представлена в 12 колірних варіантах різного спектру. Лінолеум Forbo Marmoleum Touch Duet гідно прикрасить будь-який інтер'єр. Рекомендований для укладання в квартирах і будинках, офісах, навчальних і лікувальних установах, виставкових залах.

Ви можете стати першим, хто залишить коментар. Всі коментарі додаються лише після модерації адміністрацією сайта

Залиште відгук

Ваш відгук був доданий. Після модерації він з'явиться на сайті

Им'я:*

Ваш email:*

Ваша оцінка товару:*

Ваше повідомлення:*