UA
0 800 33-9876
(дзвінки з мобільних та стаціонарних БЕЗКОШТОВНІ)

Ваше місто:

Ваше місто - ?

Так Обрати інше місто
28322 offerdetail
Grabo Сценічний лінолеум Grabo Brillant 01125 01125 <div class="sl_tetx"> <h2>Сценічний лінолеум Grabo Brilliant (Угорщина)</h2> <p>Сценічний лінолеум Grabo Brilliant виробництва Угорщини був спеціально розроблений для застосування в танцювальних класах, театрах, на різного масштабу подіумах і різногабаритних сценах. Лінолеум Grabo Brilliant має декоративну поверхню, випускається в різних кольорах. За великим рахунком його можна використовувати для абсолютно будь-яких приміщень, призначених для розважальних заходів.</p> <h3>Особливості та переваги</H3> <p>В першу чергу слід відзначити нестандартний підхід розробників до зовнішнього виду підлогового покриття. Верхній шар лінолеуму має в своєму складі блискучі блискітки. Вони покликані покращувати настрій танцюристів, крім того при належному освітленні можуть створювати нереально красиві ефекти.</p> <p>Перевагами сценічного лінолеуму Grabo Brilliant є:</p> <ul class="green_tic_class"> <li><i class="icons_class"></i>Використання зносостійкого верхнього шару, що істотно підвищує експлуатаційний термін лінолеуму;< / li> <li><i class="icons_class"></i>Створення сприятливої атмосфери, про яку описано вище;</li> <li><i class="icons_class"></i>Відсутні будь-які особливі правила по догляду за лінолеумом. Немає необхідності використовувати спеціальні чистячі та миючі засоби;< / li> <li><i class="icons_class"></i>Порівняно невисока вартість матеріалу при відмінній якості, що дозволяє мінімізувати витрати на обслуговування танцювального залу.</li> </ul> </div>
439.58

Сценічний лінолеум Grabo Brillant

Кольори (10 текстур):

Розгорнути

439.58 грн/м2
Ціна оптова від 100 м2.
Для отримання точної ціни передзвоніть нам або Замовте дзвінок
Додати до порівняння

Артикул: 01125

Виробник: Grabo

Доставка по Києву

> Самовивіз з нашого складу.

> Доставка по Києву — 500 грн.

Оплата розраховується та обговорюється індивідуально.

Безкоштовний виклик майстра для заміру!
Записатися

Оверлок робиться лише при покупці нашого матеріалу

Кольори (10 текстур):

Розгорнути

 • Технічні характеристики
 • Вид Сценічний
 • Виробник Grabo
 • Загальна товщина виробу, мм 2
 • Загальна вага, кг/кв. м 2,1
 • Ширина рулону, м 2
 • Тип лінолеуму Гетерогений
 • Країна-виробник Угорщина
 • Довжина стандартного рулону, пог. м 25

Сценічний лінолеум Grabo Brilliant (Угорщина)

Сценічний лінолеум Grabo Brilliant виробництва Угорщини був спеціально розроблений для застосування в танцювальних класах, театрах, на різного масштабу подіумах і різногабаритних сценах. Лінолеум Grabo Brilliant має декоративну поверхню, випускається в різних кольорах. За великим рахунком його можна використовувати для абсолютно будь-яких приміщень, призначених для розважальних заходів.

Особливості та переваги

В першу чергу слід відзначити нестандартний підхід розробників до зовнішнього виду підлогового покриття. Верхній шар лінолеуму має в своєму складі блискучі блискітки. Вони покликані покращувати настрій танцюристів, крім того при належному освітленні можуть створювати нереально красиві ефекти.

Перевагами сценічного лінолеуму Grabo Brilliant є:

 • Використання зносостійкого верхнього шару, що істотно підвищує експлуатаційний термін лінолеуму;< / li>
 • Створення сприятливої атмосфери, про яку описано вище;
 • Відсутні будь-які особливі правила по догляду за лінолеумом. Немає необхідності використовувати спеціальні чистячі та миючі засоби;< / li>
 • Порівняно невисока вартість матеріалу при відмінній якості, що дозволяє мінімізувати витрати на обслуговування танцювального залу.

Ви можете стати першим, хто залишить коментар. Всі коментарі додаються лише після модерації адміністрацією сайта

Залиште відгук

Ваш відгук був доданий. Після модерації він з'явиться на сайті

Им'я:*

Ваш email:*

Ваша оцінка товару:*

Ваше повідомлення:*