UA
28380 offerdetail
Grabo Сценічний лінолеум Grabo Broadway 20 01157 01157 <div class="sl_tetx"> <h2>Сценічний лінолеум Grabo Broadway 20 (Угорщина)</h2> <p>Сценічний лінолеум Grabo Broadway 20 є популярним представником знаменитої угорської компанії-виробника в сфері виготовлення підлогових сценічних покриттів. Цей вид покриття істотно відрізняється від своїх попередників, зокрема марки Grabo Broadway 17.</p> <p>Покриття досить міцне, набагато щільніше зазначеної для порівняння марки. Його поверхня виконана з пресованого полівінілхлориду. Така особливість не дозволяє лінолеуму сильно ковзати. Таким чином захисний шар робить покриття ідеальним для танцювальних занять або постановок всіляких сцен і шоу.</p> <h3>Переваги лінолеуму Grabo Broadway 20</h3> <ul class="green_tic_class"> <li><i class="icons_class"></i>Підвищена зносостійкість матеріалу;</li> <li><i class="icons_class"></i>Легкість матеріалу, що дозволяє говорити про простоту монтажу покриття; </li> <li><i class="icons_class"></i>Оптимальна гнучкість і еластичність. Такий лінолеум досить швидко розкочується, він красиво і рівно лягає на поверхню;</li> <li><i class="icons_class"></i>Можливе використання гарячої та холодної зварок;</li> <li><i class="icons_class"></i>Поверхня покрита грибостійкими і антибактеріальними компонентами.</li> </ul> <p>Випускається сценічний лінолеум Grabo Broadway 20 всього в чотирьох кольорах, але гамма настільки ретельно опрацьована, що покриття підійде абсолютно будь-який інтер'єр. Його легко очищати від забруднень, не треба використовувати складні за складом чистячі засоби.</p> </div>
865.65

Сценічний лінолеум Grabo Broadway 20

Кольори (4 текстур):

Розгорнути

865.65 грн/м2
Ціна оптова від 100 м2.
Для отримання точної ціни передзвоніть нам або Замовте дзвінок
Додати до порівняння

Артикул: 01157

Виробник: Grabo

Доставка по Києву

> Самовивіз з нашого складу.

> Доставка по Києву — 750 грн.

Оплата розраховується та обговорюється індивідуально.

Безкоштовний виклик майстра для заміру!
Записатися

Для дизайнерів интер`єру та архитекторів.
Натисніть сюди

Оверлок робиться лише при покупці нашого матеріалу

Кольори (4 текстур):

Розгорнути

 • Технічні характеристики
 • Вид Сценічний
 • Виробник Grabo
 • Загальна товщина виробу, мм 2
 • Загальна вага, кг/кв. м 2,7
 • Ширина рулону, м 2
 • Тип лінолеуму Гетерогений
 • Тип основи Cпінений ПВХ
 • Довжина стандартного рулону, пог. м 20

Сценічний лінолеум Grabo Broadway 20 (Угорщина)

Сценічний лінолеум Grabo Broadway 20 є популярним представником знаменитої угорської компанії-виробника в сфері виготовлення підлогових сценічних покриттів. Цей вид покриття істотно відрізняється від своїх попередників, зокрема марки Grabo Broadway 17.

Покриття досить міцне, набагато щільніше зазначеної для порівняння марки. Його поверхня виконана з пресованого полівінілхлориду. Така особливість не дозволяє лінолеуму сильно ковзати. Таким чином захисний шар робить покриття ідеальним для танцювальних занять або постановок всіляких сцен і шоу.

Переваги лінолеуму Grabo Broadway 20

 • Підвищена зносостійкість матеріалу;
 • Легкість матеріалу, що дозволяє говорити про простоту монтажу покриття;
 • Оптимальна гнучкість і еластичність. Такий лінолеум досить швидко розкочується, він красиво і рівно лягає на поверхню;
 • Можливе використання гарячої та холодної зварок;
 • Поверхня покрита грибостійкими і антибактеріальними компонентами.

Випускається сценічний лінолеум Grabo Broadway 20 всього в чотирьох кольорах, але гамма настільки ретельно опрацьована, що покриття підійде абсолютно будь-який інтер'єр. Його легко очищати від забруднень, не треба використовувати складні за складом чистячі засоби.

Ви можете стати першим, хто залишить коментар. Всі коментарі додаються лише після модерації адміністрацією сайта

Залиште відгук

Ваш відгук був доданий. Після модерації він з'явиться на сайті

Им'я:*

Ваш email:*

Ваша оцінка товару:*

Ваше повідомлення:*