UA
22583 offerdetail
Grabo Сценічний лінолеум Grabo Duett 01129 01129 <div class="sl_tetx"> <h2>Сценічний лінолеум Grabo Duett (Угорщина)</h2> <p>Сценічний лінолеум Grabo Duett є новим матеріалом на сучасному ринку. Проводиться він угорською компанією, і незважаючи на порівняльну «молодість» вже успішно зарекомендував себе серед покупців.</p> <h3>Особливості лінолеуму Grabo Duett</h3> <p>Лінолеум має схожість з іншими матеріалами угорського виробника, однак відрізняється однією чудовою властивістю — легкістю. Якщо порівнювати покриття з іншими видами і марками, то вага Grabo Duett становить близько півтора кілограмів на квадратний метр.</p> <p>Така особливість дозволяє істотно мінімізувати витрати на транспортування лінолеуму, а також на подальшу його установку. Немає необхідності залучати додатково фахівців для роботи.</p> <p>Незаперечною перевагою лінолеуму Grabo Duett є те, що воно володіє двома робочими поверхнями. Виробник випускає покриття в чотирьох відтінках.</p> <p>Лінолеум стійкий до пошкоджень, він допускає високу прохідність. Ця особливість дозволяє використовувати його не тільки в танцювальних і театральних приміщеннях. Успішно використовують його і на відкритих шоу, всіляких заходах. Покриття не ковзає, тому можна не побоюватися травматичності в процесі використання.</p> </div>
929.2

Сценічний лінолеум Grabo Duett

Кольори (4 текстур):

Розгорнути

929.2 грн/м2
Ціна оптова від 100 м2.
Для отримання точної ціни передзвоніть нам або Замовте дзвінок
Додати до порівняння

Артикул: 01129

Виробник: Grabo

Доставка по Києву

> Самовивіз з нашого складу.

> Доставка по Києву — 750 грн.

Оплата розраховується та обговорюється індивідуально.

Безкоштовний виклик майстра для заміру!
Записатися

Для дизайнерів интер`єру та архитекторів.
Натисніть сюди

Оверлок робиться лише при покупці нашого матеріалу

Кольори (4 текстур):

Розгорнути

  • Технічні характеристики
  • Вид Сценічний
  • Виробник Grabo
  • Загальна товщина виробу, мм 1,4
  • Загальна вага, кг/кв. м 1,7
  • Ширина рулону, м 2
  • Тип лінолеуму Гетерогений
  • Тип основи Cпінений ПВХ
  • Довжина стандартного рулону, пог. м 20

Сценічний лінолеум Grabo Duett (Угорщина)

Сценічний лінолеум Grabo Duett є новим матеріалом на сучасному ринку. Проводиться він угорською компанією, і незважаючи на порівняльну «молодість» вже успішно зарекомендував себе серед покупців.

Особливості лінолеуму Grabo Duett

Лінолеум має схожість з іншими матеріалами угорського виробника, однак відрізняється однією чудовою властивістю — легкістю. Якщо порівнювати покриття з іншими видами і марками, то вага Grabo Duett становить близько півтора кілограмів на квадратний метр.

Така особливість дозволяє істотно мінімізувати витрати на транспортування лінолеуму, а також на подальшу його установку. Немає необхідності залучати додатково фахівців для роботи.

Незаперечною перевагою лінолеуму Grabo Duett є те, що воно володіє двома робочими поверхнями. Виробник випускає покриття в чотирьох відтінках.

Лінолеум стійкий до пошкоджень, він допускає високу прохідність. Ця особливість дозволяє використовувати його не тільки в танцювальних і театральних приміщеннях. Успішно використовують його і на відкритих шоу, всіляких заходах. Покриття не ковзає, тому можна не побоюватися травматичності в процесі використання.

Я покупал сценический линолеум для балетного зала, все прошло идеально, помогли подобрать нужный цвет, оплатил и на следующий день они мне товар уже доставили по адресу.
01-11-2017
4 1

Залиште відгук

Ваш відгук був доданий. Після модерації він з'явиться на сайті

Им'я:*

Ваш email:*

Ваша оцінка товару:*

Ваше повідомлення:*