UA
28333 offerdetail
Grabo Сценічний лінолеум Grabo Las Vegas Lux 01132 01132 <div class="sl_tetx"> <h2>Сценічний лінолеум Grabo Las Vegas Lux (Угорщина)</h2> <p>Сценічний лінолеум Grabo Las Vegas Lux яскравий представник популярних угорських підлогових покриттів, що використовуються для облаштування і створення красивого дизайну в танцювальних, театральних та інших приміщеннях, призначених для показів і вистав.</p> <h3>особливості та переваги</H3> <p>Сценічний лінолеум Grabo Las Vegas Lux придбав велику популярність завдяки своїй незвичній для такої категорії покриттів поверхні. Вона відрізняється красивим глянцевим блиском, що дозволяє істотно посилити світлові ефекти при належному освітленні в залі.</p> <p>Крім того, такий лінолеум можна використовувати і для облицювання стін і стель, якщо в цьому виникає необхідність. Проводиться лінолеум в різних кольорах, тому ви однозначно зможете підібрати оптимальний варіант для свого залу або театру.</p> <p>Зовнішній вид лінолеуму дозволяє створити презентабельний, святковий вигляд. Його верхній шар легко піддається очищенню, немає необхідності у використанні спеціалізованих очищувальних речовин.</p> <p>Варто також відзначити і той факт, що ефект ковзання покриття дає максимальне. При цьому практично виключена ймовірність отримання травм. Лінолеум володіє хорошим зчепленням.</p> </div>
963

Сценічний лінолеум Grabo Las Vegas Lux

Кольори (10 текстур):

Розгорнути

963 грн/м2
Ціна оптова від 100 м2.
Для отримання точної ціни передзвоніть нам або Замовте дзвінок
Додати до порівняння

Артикул: 01132

Виробник: Grabo

Доставка по Києву

> Самовивіз з нашого складу.

> Доставка по Києву — 750 грн.

Оплата розраховується та обговорюється індивідуально.

Безкоштовний виклик майстра для заміру!
Записатися

Для дизайнерів интер`єру та архитекторів.
Натисніть сюди

Оверлок робиться лише при покупці нашого матеріалу

Кольори (10 текстур):

Розгорнути

  • Технічні характеристики
  • Вид Сценічний
  • Виробник Grabo
  • Загальна товщина виробу, мм 2
  • Загальна вага, кг/кв. м 1,3
  • Ширина рулону, м 1,5
  • Тип лінолеуму Гетерогений
  • Тип основи Cпінений ПВХ
  • Довжина стандартного рулону, пог. м 25

Сценічний лінолеум Grabo Las Vegas Lux (Угорщина)

Сценічний лінолеум Grabo Las Vegas Lux яскравий представник популярних угорських підлогових покриттів, що використовуються для облаштування і створення красивого дизайну в танцювальних, театральних та інших приміщеннях, призначених для показів і вистав.

особливості та переваги

Сценічний лінолеум Grabo Las Vegas Lux придбав велику популярність завдяки своїй незвичній для такої категорії покриттів поверхні. Вона відрізняється красивим глянцевим блиском, що дозволяє істотно посилити світлові ефекти при належному освітленні в залі.

Крім того, такий лінолеум можна використовувати і для облицювання стін і стель, якщо в цьому виникає необхідність. Проводиться лінолеум в різних кольорах, тому ви однозначно зможете підібрати оптимальний варіант для свого залу або театру.

Зовнішній вид лінолеуму дозволяє створити презентабельний, святковий вигляд. Його верхній шар легко піддається очищенню, немає необхідності у використанні спеціалізованих очищувальних речовин.

Варто також відзначити і той факт, що ефект ковзання покриття дає максимальне. При цьому практично виключена ймовірність отримання травм. Лінолеум володіє хорошим зчепленням.

Ви можете стати першим, хто залишить коментар. Всі коментарі додаються лише після модерації адміністрацією сайта

Залиште відгук

Ваш відгук був доданий. Після модерації він з'явиться на сайті

Им'я:*

Ваш email:*

Ваша оцінка товару:*

Ваше повідомлення:*