UA

Параметри

Виробник

Ceresit (4)

Знайдено пропозицій:

Показати
Forbo (1)

Знайдено пропозицій:

Показати
Sika (5)

Знайдено пропозицій:

Показати

Країна-виробник

Україна (4)

Знайдено пропозицій:

Показати
Швейцарія (6)

Знайдено пропозицій:

Показати

Гарячі пропозиції

Грунтовка

Сортувати по:

Виводити по:

24

Грунтовка

Ціна: 1557.1 грн Виробник: Ceresit

Грунтовка

Ціна: 4805.85 грн Виробник: Ceresit

Грунтовка

Ціна: 4519.04 грн Виробник: Forbo

Грунтовка

Ціна: 198.9 грн Виробник: Ceresit

Грунтовка

Ціна: 333.5 грн Виробник: Ceresit

Грунтовка

Ціна: 2095 грн Виробник: Sika

Грунтовка

Ціна: 161 грн Виробник: Sika

Грунтовка

Ціна: 293 грн Виробник: Sika

Грунтовка

Ціна: 496 грн Виробник: Sika

Грунтовка

Ціна: 310 грн Виробник: Sika

Грунтовка - підготовка до обробки

При будь-яких оздоблювальних роботах важливо щоб результат виправдав очікування, виглядав естетично і зберігся надовго. Для цього необхідно правильно підійти не тільки до фінішних робіт, але і до підготовчим. Величезне значення в обробці стін, стелі або підлоги має грунтування.Ґрунтовка це спеціальний склад, яким обробляють поверхню для заповнення пір і вирівнювання, а також забезпечення кращого зчеплення з обробним матеріалом. Найчастіше грунтування несе в собі ще й антигрибкову функцію.

Для чого потрібна грунтовка?

З її допомогою можна легко позбутися від пилу і дрібних частинок попереднього покриття. Вона забезпечить максимальне зчеплення укладається матеріалу з поверхнею і забезпечить довговічність результату. Крім цього склад знижує витрату лакофарбових матеріалів, оскільки перешкоджає їх зайвого вбирання.Купити ґрунтовку можна як у вигляді розчину, так і у вигляді сухої суміші, яку необхідно розводити згідно інструкції. Каталог нашого сайту пропонує широкий вибір ґрунтовальних сумішей різного застосування за демократичною ціною.

Види грунтовки і області її використання

Існує кілька видів даного покриття розрізняються за принципом їх дії:

  • Проникаючі. Використовуються на сильнопористих поверхнях для глибокого просочення і досягнення максимальної адгезії.
  • Сполучні. Забезпечують вирівнювання курній або шорсткою поверхні, наприклад, при вирівнюванні оштукатурених або побілених стін і стель.
  • Протигрибкові. Необхідні для обробки поверхонь в приміщеннях з підвищеною вологістю, оскільки гарантують захист від цвілі і спор грибка.
  • Комбіновані.Склад, що з'єднує в собі всі перераховані вище властивості одночасно.

Склад використовується для цілого ряду внутрішніх і зовнішніх будівельно-ремонтних робіт. Зокрема перед поклейкою шпалер, укладанням плитки і лінолеуму, фарбуванням і лакуванням.Їм обробляють бетонні, цегляні, дерев'яні, гіпсокартонні та металеві поверхні.

Купити грунтовку у Київі або іншому місті України можна в інтернет-магазині Pidloga.ua. Ми гарантуємо високу якість продукції провідних будівельних брендів, яка включає в себе склади будь-якого типу застосування. Ми знаємо, як зробити ваш ремонт швидким і якісним.

Читати детальніше

Інші товари