UA
28185 offerdetail
INCATI Ковролін INCATI Gamma 02577 02577 <div class="sl_tetx"> <h2>Ковролін INCATI Gamma</h2> <p>Ковролін INCATI Gamma — класичний представник комерційних підлогових покриттів. Він успішно лідирує на ринку вже не перший рік, мало того, його популярність тільки зростає. Адже цей ковролін прекрасно поєднує в собі прийнятну вартість, відмінну якість і різноманіття структур.</p> <h3>Переваги та особливості</H3> <p>За зовнішніми критеріями ковролін INCATI Gamma відрізняється приємною м'якістю. Його ворсинки закручені химерним чином, і їх така особливість дозволяє створювати якийсь бар'єр між взуттям і підлогою.</p> <p>Незважаючи на гадану малу товщину ковролін INCATI Gamma прекрасно поглинає шуми, а є, що вартість квадратного метра не так висока, то це поєднання є просто ідеальним для власників, які хочуть добре заощадити, але при цьому отримати якісний матеріал.</p> <p>Наявність закручених ворсинок, з'єднаних в цікавий красивий візерунок, перешкоджає ковзанню взуття по поверхні. Очищати таке покриття просто — потрібно всього лише використовувати пилосос, в ідеалі миючий.</p> <p>Ковролін INCATI Gamma не стирається навіть при тривалій експлуатації. Його ворсинки не збиваються в некрасиві грудки, ковролін довгий час не втрачає свого первинного зовнішнього вигляду. Крім того, він не деформується під гнітом меблів, при великій прохідності.</p> </div>
0

Ковролін INCATI Gamma

Кольори (10 текстур):

Розгорнути

Ціна залежить від метража. Вартість уточнюйте!
Додати до порівняння

Артикул: 02577

Клас зносостійкості: 33

Виробник: INCATI

Доставка по Києву

> Самовивіз з нашого складу.

> Доставка по Києву — 750 грн.

Оплата розраховується та обговорюється індивідуально.

Безкоштовний виклик майстра для заміру!
Записатися

Для дизайнерів интер`єру та архитекторів.
Натисніть сюди

Оверлок робиться лише при покупці нашого матеріалу

Кольори (10 текстур):

Розгорнути

 • Технічні характеристики
 • Вид Комерційний
 • Виробник INCATI
 • Клас зносостійкості 33
 • Загальна товщина виробу, мм 4
 • Загальна вага, кг/кв. м 0,7
 • Ширина рулону, м 4
 • Тип основи Бітум
 • Тип ворсу Петлевий
 • Склад ворсу 40% PA / 60% PP
 • Довжина ворсу, мм 3.5
 • Вага (плотність) ворсу, кг/кв. м 0,6
 • Спосіб виробництва Тафтінговий

Ковролін INCATI Gamma

Ковролін INCATI Gamma — класичний представник комерційних підлогових покриттів. Він успішно лідирує на ринку вже не перший рік, мало того, його популярність тільки зростає. Адже цей ковролін прекрасно поєднує в собі прийнятну вартість, відмінну якість і різноманіття структур.

Переваги та особливості

За зовнішніми критеріями ковролін INCATI Gamma відрізняється приємною м'якістю. Його ворсинки закручені химерним чином, і їх така особливість дозволяє створювати якийсь бар'єр між взуттям і підлогою.

Незважаючи на гадану малу товщину ковролін INCATI Gamma прекрасно поглинає шуми, а є, що вартість квадратного метра не так висока, то це поєднання є просто ідеальним для власників, які хочуть добре заощадити, але при цьому отримати якісний матеріал.

Наявність закручених ворсинок, з'єднаних в цікавий красивий візерунок, перешкоджає ковзанню взуття по поверхні. Очищати таке покриття просто — потрібно всього лише використовувати пилосос, в ідеалі миючий.

Ковролін INCATI Gamma не стирається навіть при тривалій експлуатації. Його ворсинки не збиваються в некрасиві грудки, ковролін довгий час не втрачає свого первинного зовнішнього вигляду. Крім того, він не деформується під гнітом меблів, при великій прохідності.

Ви можете стати першим, хто залишить коментар. Всі коментарі додаються лише після модерації адміністрацією сайта

Залиште відгук

Ваш відгук був доданий. Після модерації він з'явиться на сайті

Им'я:*

Ваш email:*

Ваша оцінка товару:*

Ваше повідомлення:*