UA
27729 offerdetail
INCATI Ковролін INCATI Linea 02574 02574 <div class="sl_tetx"> <h2>Ковролін INCATI Linea</h2> <P>Ковролін INCATI Lineaє новим, ультрасучасним варіантом покриттів для офісних підлог. Незважаючи на те, що виробник не особливо прагнув до створення буйноцвіття ковроліну, покриття користується величезною популярністю серед власників престижних офісів і бізнес-центрів.</p> <h3>Особливості та переваги</H3> <p>Ковролін INCATI Linea має незвичне структуру — розташування ниток, використання петель різної товщини і з'єднання їх не зовсім звичайним способом дозволяє створювати оригінальні візерунки.</p> <P>В якийсь момент при погляді на покриття може здатися,що це асфальтова дорога, в наступну мить раптом почудиться галявина з травичкою, що пробивається.</p> <p>До речі, нерівномірний розподіл по поверхні товщини переслідує ще один ефект — практично повна відсутність ковзання по поверхні. По такому покриттю можна ходити навіть у взутті зі слизькою підошвою.</p> <p>Незаперечна перевага — вміння «маскувати» забруднення у разі їх виникнення (що часто буває в дощову погоду). Завдяки нерівномірного розподілу волокон і створення цікавого візерунка на покритті практично непомітно слідів бруду. Це дозволяє зробити висновок про те, що таке покриття — ідеальний варіант для приміщень з великою прохідністю.</p> </div>
0

Ковролін INCATI Linea

Кольори (6 текстур):

Розгорнути

Ціна залежить від метража. Вартість уточнюйте!
Додати до порівняння

Артикул: 02574

Клас зносостійкості: 33

Виробник: INCATI

Доставка по Києву

> Самовивіз з нашого складу.

> Доставка по Києву — 750 грн.

Оплата розраховується та обговорюється індивідуально.

Безкоштовний виклик майстра для заміру!
Записатися

Для дизайнерів интер`єру та архитекторів.
Натисніть сюди

Оверлок робиться лише при покупці нашого матеріалу

Кольори (6 текстур):

Розгорнути

 • Технічні характеристики
 • Вид Комерційний
 • Застосування Для офісу
 • Виробник INCATI
 • Клас зносостійкості 33
 • Загальна товщина виробу, мм 5,7
 • Загальна вага, кг/кв. м 1,7
 • Ширина рулону, м 4
 • Тип основи Бітум
 • Тип ворсу Петлевий
 • Склад ворсу 100% Поліамід (PA)
 • Довжина ворсу, мм 3.5
 • Вага (плотність) ворсу, кг/кв. м 0,58
 • Спосіб виробництва Тафтінговий

Ковролін INCATI Linea

Ковролін INCATI Lineaє новим, ультрасучасним варіантом покриттів для офісних підлог. Незважаючи на те, що виробник не особливо прагнув до створення буйноцвіття ковроліну, покриття користується величезною популярністю серед власників престижних офісів і бізнес-центрів.

Особливості та переваги

Ковролін INCATI Linea має незвичне структуру — розташування ниток, використання петель різної товщини і з'єднання їх не зовсім звичайним способом дозволяє створювати оригінальні візерунки.

В якийсь момент при погляді на покриття може здатися,що це асфальтова дорога, в наступну мить раптом почудиться галявина з травичкою, що пробивається.

До речі, нерівномірний розподіл по поверхні товщини переслідує ще один ефект — практично повна відсутність ковзання по поверхні. По такому покриттю можна ходити навіть у взутті зі слизькою підошвою.

Незаперечна перевага — вміння «маскувати» забруднення у разі їх виникнення (що часто буває в дощову погоду). Завдяки нерівномірного розподілу волокон і створення цікавого візерунка на покритті практично непомітно слідів бруду. Це дозволяє зробити висновок про те, що таке покриття — ідеальний варіант для приміщень з великою прохідністю.

Ви можете стати першим, хто залишить коментар. Всі коментарі додаються лише після модерації адміністрацією сайта

Залиште відгук

Ваш відгук був доданий. Після модерації він з'явиться на сайті

Им'я:*

Ваш email:*

Ваша оцінка товару:*

Ваше повідомлення:*