UA
24457 offerdetail
ITC Ковролін ITC Schubert 02200 02200 <h2>Комерційний Ковролін ITC Schubert</h2> <p> Ковролін ITC Schubert (Ай Ти Сі Шуберт) — це розкішне покриття для підлоги комерційних приміщень, виконане в техніці Тафтинг. Високий клас стійкості до зносу дозволяє здійснювати укладання ковроліну в приміщеннях з інтенсивним навантаженням на пол — офісні центри, торговельні майданчики, готельні комплекси, адміністративні будівлі, навчальні та медичні центри, банки, ресторани і кафе. Він з легкістю переносить рух меблів на роликах, не стирається і не втрачає колір під впливом сонячних променів. Останнє досягається за рахунок фарбування поверхні по технології цифрового друку Chromo Jet. </p> <p> Колекція комерційного ковроліну Schubert від бельгійського виробника підлогових покриттів представлена в восьми текстурах з оригінальним візерунком, який не тільки робить його ефектним, але також значно спрощує прибирання, оскільки приховує дрібні забруднення. Покриття на основі з штучного джуту має ворс висотою 5 мм і густиною 0,9 кг/м2, що робить його максимально комфортним в експлуатації. </p>
1035.44

Ковролін ITC Schubert

Кольори (8 текстур):

Розгорнути

1035.44 грн/м2
Ціна оптова від 100 м2.
Для отримання точної ціни передзвоніть нам або Замовте дзвінок
Додати до порівняння

Артикул: 02200

Клас зносостійкості: 32

Виробник: ITC

Доставка по Києву

> Самовивіз з нашого складу.

> Доставка по Києву — 750 грн.

Оплата розраховується та обговорюється індивідуально.

Безкоштовний виклик майстра для заміру!
Записатися

Для дизайнерів интер`єру та архитекторів.
Натисніть сюди

Оверлок робиться лише при покупці нашого матеріалу

Кольори (8 текстур):

Розгорнути

 • Технічні характеристики
 • Вид Комерційний
 • Виробник ITC
 • Клас зносостійкості 32
 • Загальна товщина виробу, мм 7
 • Загальна вага, кг/кв. м 1,95
 • Ширина рулону, м 4
 • Тип основи Джут
 • Тип ворсу Розрізний
 • Склад ворсу 100% Поліамід (PA)
 • Довжина ворсу, мм 5
 • Вага (плотність) ворсу, кг/кв. м 0,9
 • Спосіб виробництва Тафтінговий

Комерційний Ковролін ITC Schubert

Ковролін ITC Schubert (Ай Ти Сі Шуберт) — це розкішне покриття для підлоги комерційних приміщень, виконане в техніці Тафтинг. Високий клас стійкості до зносу дозволяє здійснювати укладання ковроліну в приміщеннях з інтенсивним навантаженням на пол — офісні центри, торговельні майданчики, готельні комплекси, адміністративні будівлі, навчальні та медичні центри, банки, ресторани і кафе. Він з легкістю переносить рух меблів на роликах, не стирається і не втрачає колір під впливом сонячних променів. Останнє досягається за рахунок фарбування поверхні по технології цифрового друку Chromo Jet.

Колекція комерційного ковроліну Schubert від бельгійського виробника підлогових покриттів представлена в восьми текстурах з оригінальним візерунком, який не тільки робить його ефектним, але також значно спрощує прибирання, оскільки приховує дрібні забруднення. Покриття на основі з штучного джуту має ворс висотою 5 мм і густиною 0,9 кг/м2, що робить його максимально комфортним в експлуатації.

Ви можете стати першим, хто залишить коментар. Всі коментарі додаються лише після модерації адміністрацією сайта

Залиште відгук

Ваш відгук був доданий. Після модерації він з'явиться на сайті

Им'я:*

Ваш email:*

Ваша оцінка товару:*

Ваше повідомлення:*