UA
25979 offerdetail
ITC Ковролін ITC Vivaldi 02202 02202 <h2>Комерційний Ковролін ITC Vivaldi</h2> <p> Ковролін ITC Vivaldi (Ай Ти Сі Вівальді) являє собою практичне і гарне покриття для підлоги комерційних приміщень з оригінальним лінійним дизайном. Ковролін відрізняє 32 клас стійкості до зносу, що дозволяє використовувати його для декорування підлоги в високо прохідних місцях — зали кінотеатрів, офісні будівлі, фірмові бутіки і великі торговельні майданчики, банки, готельні комплекси, ресторани, кафетерії і клуби. Класичний принт в вигляді смуги різної ширини відмінно вписується в будь-який дизайн приміщення, надаючи йому респектабельність і невловимий шик. </p> <p> Колекція ковроліну комерційного Vivaldi успішно використовується для покриття підлоги громадських приміщень, до яких пред'являються підвищені вимоги пожежної безпеки. Завдяки використанню поліамідного волокна для плетіння ворсу забезпечується абсолютна негорючість покриття. Основу ковроліну становить штучний джут, а ворс висотою 5 мм і густиною 0,9 кг/м2 — 100% поліамід пофарбований згідно технології цифрового друку Chromo Jet, яка гарантує довговічність і насиченість кольору. </p>
1035.44

Ковролін ITC Vivaldi

Кольори (4 текстур):

Розгорнути

1035.44 грн/м2
Ціна оптова від 100 м2.
Для отримання точної ціни передзвоніть нам або Замовте дзвінок
Додати до порівняння

Артикул: 02202

Клас зносостійкості: 33

Виробник: ITC

Доставка по Києву

> Самовивіз з нашого складу.

> Доставка по Києву — 750 грн.

Оплата розраховується та обговорюється індивідуально.

Безкоштовний виклик майстра для заміру!
Записатися

Для дизайнерів интер`єру та архитекторів.
Натисніть сюди

Оверлок робиться лише при покупці нашого матеріалу

Кольори (4 текстур):

Розгорнути

 • Технічні характеристики
 • Вид Комерційний
 • Виробник ITC
 • Клас зносостійкості 33
 • Загальна товщина виробу, мм 7
 • Загальна вага, кг/кв. м 1,95
 • Ширина рулону, м 4
 • Тип основи Джут
 • Тип ворсу Розрізний
 • Склад ворсу 100% Поліамід (PA)
 • Довжина ворсу, мм 5
 • Вага (плотність) ворсу, кг/кв. м 0,9
 • Спосіб виробництва Тафтінговий

Комерційний Ковролін ITC Vivaldi

Ковролін ITC Vivaldi (Ай Ти Сі Вівальді) являє собою практичне і гарне покриття для підлоги комерційних приміщень з оригінальним лінійним дизайном. Ковролін відрізняє 32 клас стійкості до зносу, що дозволяє використовувати його для декорування підлоги в високо прохідних місцях — зали кінотеатрів, офісні будівлі, фірмові бутіки і великі торговельні майданчики, банки, готельні комплекси, ресторани, кафетерії і клуби. Класичний принт в вигляді смуги різної ширини відмінно вписується в будь-який дизайн приміщення, надаючи йому респектабельність і невловимий шик.

Колекція ковроліну комерційного Vivaldi успішно використовується для покриття підлоги громадських приміщень, до яких пред'являються підвищені вимоги пожежної безпеки. Завдяки використанню поліамідного волокна для плетіння ворсу забезпечується абсолютна негорючість покриття. Основу ковроліну становить штучний джут, а ворс висотою 5 мм і густиною 0,9 кг/м2 — 100% поліамід пофарбований згідно технології цифрового друку Chromo Jet, яка гарантує довговічність і насиченість кольору.

Ви можете стати першим, хто залишить коментар. Всі коментарі додаються лише після модерації адміністрацією сайта

Залиште відгук

Ваш відгук був доданий. Після модерації він з'явиться на сайті

Им'я:*

Ваш email:*

Ваша оцінка товару:*

Ваше повідомлення:*