0 800 33-9876
(дзвінки з мобільних та стаціонарних БЕЗКОШТОВНІ)

Ваше місто:

Ваше місто - ?

Так Обрати інше місто

Параметри

Тип використання

Декор

Знайдено пропозицій:

Показати

Виробник

JUTAgrass

Знайдено пропозицій:

Показати

Країна-виробник

Чехія

Знайдено пропозицій:

Показати

Тип основи

Латекс

Знайдено пропозицій:

Показати

Гарячі пропозиції

Arcadia

Orotex

Arcadia
Nil

Orotex

Nil

Декоративна трава JUTAgrass

JUTAgrass (Юатгарсс) - зареєстрована торгова марка компанії Юта, яка займається виробництвом штучної трави в Чехії, відомої також як під назвами декоративний газон і штучний газон. Компанія JUTA є членом Асоціації виробників штучної спортивної трави. Штучна трава JUTAgrass відрізняється високою якістю продукції, довговічністю і натуральним зовнішнім виглядом.

Сортувати по:

Виводити по:

24

JUTAgrass

Дізнатись вартість

Штучна трава JUTAgrass

Штучна трава JUTAgrass є одним з найкращих продуктів свого роду в Європі, виготовлених з міцних поліпропіленових волокон, що, в свою чергу, гарантує високу стабільність до ультрафіолету і надзвичайно тривалий термін експлуатації.

Штучна трава JUTAgrass створена, щоб оптимальним чином замінити натуральний газон на балконах, терасах, навколо басейнів, садків, в ресторанах та інших місцях, де є необхідність постелити покриття, яке протягом року буде приємним на дотик і завжди буде виглядати свіжо.

Ютаграсс — єдиний виробник штучної трави в Чехії. Асортимент JUTAgrass включає в себе кілька колекцій, найпопулярніші з яких — JUTAgrass Меандро. Колекції трави Ютаграсс відрізняються своїм зовнішнім виглядом, висотою ворсу, кольором, але загальне для них — відмінна європейська якість за доступною ціною.

Через наш магазин підлогових покриттів «Підлога» ви можете вибрати і замовити будь-яку колекцію штучної трави JUTAgrass шириною 4 м. Якщо ви хочете купити штучну траву JUTAgrass з іншого шириною рулону або кольору, не представленого в нашому каталозі, звертайтесь, будемо раді допомогти у доставці товару, який найкращим чином буде відповідати потрібним вам характеристиками.

Читати детальніше

Інші товари

Статті про Декоративна трава JUTAgrass