Увага! Шоу-рум компанії працює у вівторок та четвер з 9 до 15. Приходьте!
UA
31356 offerdetail
Juteks Побутовий лінолеум Juteks Planeta 01014 01014 <div class="sl_tetx"> <h2>Побутовий лінолеум Ютекс Планета (Juteks Planeta)</h2> <p>Побутовий лінолеум Juteks Planeta — яскравий представник підлогових покриттів виробництва Угорщини. Цей варіант лінолеуму є найбільш затребуваним серед власників житлової та комерційної нерухомості. Особливу популярність він отримав завдяки застосуванню найостанніших модних тенденцій при розробці дизайну.</p> <h3>Особливості та переваги</H3> <p>Побутовий лінолеум Juteks Planeta представлений в світлих кольорах і має красиві рельєфні малюнки. Завдяки такій особливості цей вид підлогових покриттів дозволяє візуально збільшити простір, він підвищує рівень освітленості приміщення, а також чудово поєднується практично з будь-яким дизайном.</p> <p>Ще однією важливою перевагою лінолеуму даної марки є те, що його зовнішній вигляд може бути виконаний у вигляді модерну або абстракції, рельєфної поверхні. Все це приваблює покупців.</p> <p>Не менш приваблива і така властивість як практичність у побуті. Такий лінолеум легко встановити, досить просто за ним доглядати. Для очищення поверхні досить просто помити його мокрою ганчіркою, навіть не обов'язково використовувати чистячі речовини.</p> <P>І, нарешті, ще один плюс лінолеуму — екологічність і Безпека для здоров'я людини. Він не ковзає, не здувається, прекрасно тримає свої форми протягом усього тривалого терміну експлуатації.</p> </div>
266.49

Побутовий лінолеум Juteks Planeta

Кольори (15 текстур):

Розгорнути

266.49 грн/м2
Ціна оптова від 100 м2.
Для отримання точної ціни передзвоніть нам або Замовте дзвінок
Додати до порівняння

Артикул: 01014

Клас зносостійкості: 23

Виробник: Juteks

Доставка по Києву

> Самовивіз з нашого складу.

> Доставка по Києву — 750 грн.

Оплата розраховується та обговорюється індивідуально.

Безкоштовний виклик майстра для заміру!
Записатися

Оверлок робиться лише при покупці нашого матеріалу

Кольори (15 текстур):

Розгорнути

 • Технічні характеристики
 • Вид Побутовий
 • Виробник Juteks
 • Клас зносостійкості 23
 • Товщина захисного шару, мм 0,25
 • Загальна товщина виробу, мм 3
 • Загальна вага, кг/кв. м 1,9
 • Ширина рулону, м 2/2,5/3/3,5/4
 • Тип лінолеуму Гетерогений
 • Країна-виробник Словенія
 • Наявність пожежних протоколів В3/РП2/Д3/Т2
 • Довжина стандартного рулону, пог. м 18-30

Побутовий лінолеум Ютекс Планета (Juteks Planeta)

Побутовий лінолеум Juteks Planeta — яскравий представник підлогових покриттів виробництва Угорщини. Цей варіант лінолеуму є найбільш затребуваним серед власників житлової та комерційної нерухомості. Особливу популярність він отримав завдяки застосуванню найостанніших модних тенденцій при розробці дизайну.

Особливості та переваги

Побутовий лінолеум Juteks Planeta представлений в світлих кольорах і має красиві рельєфні малюнки. Завдяки такій особливості цей вид підлогових покриттів дозволяє візуально збільшити простір, він підвищує рівень освітленості приміщення, а також чудово поєднується практично з будь-яким дизайном.

Ще однією важливою перевагою лінолеуму даної марки є те, що його зовнішній вигляд може бути виконаний у вигляді модерну або абстракції, рельєфної поверхні. Все це приваблює покупців.

Не менш приваблива і така властивість як практичність у побуті. Такий лінолеум легко встановити, досить просто за ним доглядати. Для очищення поверхні досить просто помити його мокрою ганчіркою, навіть не обов'язково використовувати чистячі речовини.

І, нарешті, ще один плюс лінолеуму — екологічність і Безпека для здоров'я людини. Він не ковзає, не здувається, прекрасно тримає свої форми протягом усього тривалого терміну експлуатації.

Постелили на кухне почти 2 года назад. Жир около плиты отмывается прекрасно, следов от ножек стульев не остается, проминается под тяжелой мебелью, но восстанавливается за сутки. Роняли нож острием вниз - линолеум выдержал.
01-03-2019
5 1

Залиште відгук

Ваш відгук був доданий. Після модерації він з'явиться на сайті

Им'я:*

Ваш email:*

Ваша оцінка товару:*

Ваше повідомлення:*