РОЗПРОДАЖ ЗІ СКЛАДУ У КИЄВІ!  Килимова плитка - INTERFACE
354942 offerdetail
Thomsit Клей для паркету Thomsit P 680 11005 11005 <div class="sl_tetx"> <h2><strong>Thomsit P 680</strong></h2> <p>Професійний еластичний клей <strong>Thomsit P 680</strong> використовується для монтажу масивної та тришарової паркетної дошки великих розмірів. Основною перевагою є використання MS-полімерів, які поєднують у собі міцність поліуретану та еластичність силікону. Це дозволяє клею ефективно розподіляти напруження між основою та покриттям, запобігаючи відриву планок. Продукт характеризується тривалим часом відкритої витримки, що зручно при роботі зі складними візерунками укладання.</p> <p>Технічні параметри складу дозволяють використовувати його на підлогах з водяним та електричним підігрівом без втрати експлуатаційних якостей. Клей стійкий до старіння та впливу побутової хімії, забезпечуючи довговічність всього підлогового пирога. Він не містить ізоціанатів та розчинників, що робить його безпечним для майстрів та мешканців будинку. Матеріал легко наноситься зубчастим шпателем та забезпечує стабільність клейового рифу під навантаженням.</p> </div>
13120

Клей для паркету Thomsit P 680

13120 грн
Вказана гуртова ціна. Точну вартість уточнюйте.
Додати до порівняння

Артикул: 11005

Виробник: Thomsit

Доставка по Києву

Оплата розраховується та обговорюється індивідуально.

Безкоштовний виклик майстра для заміру!
Записатися

Для дизайнерів интер`єру та архитекторів.
Натисніть сюди

Оверлок робиться лише при покупці нашого матеріалу

Кольори (1 текстур):

Розгорнути

  • Технічні характеристики
  • Виробник Thomsit
  • Країна-виробник Україна
  • Вага, кг 18
  • Стан клею Паста
  • Тип використання Для внутренних работ
  • Кількість компонентів Однокомпонентный
  • Витрати, г/кв. м 750-1400
  • Технічні характеристики
  • Виробник Thomsit
  • Країна-виробник Україна
  • Вага, кг 18
  • Стан клею Паста
  • Тип використання Для внутренних работ
  • Кількість компонентів Однокомпонентный
  • Витрати, г/кв. м 750-1400

Thomsit P 680

Професійний еластичний клей Thomsit P 680 використовується для монтажу масивної та тришарової паркетної дошки великих розмірів. Основною перевагою є використання MS-полімерів, які поєднують у собі міцність поліуретану та еластичність силікону. Це дозволяє клею ефективно розподіляти напруження між основою та покриттям, запобігаючи відриву планок. Продукт характеризується тривалим часом відкритої витримки, що зручно при роботі зі складними візерунками укладання.

Технічні параметри складу дозволяють використовувати його на підлогах з водяним та електричним підігрівом без втрати експлуатаційних якостей. Клей стійкий до старіння та впливу побутової хімії, забезпечуючи довговічність всього підлогового пирога. Він не містить ізоціанатів та розчинників, що робить його безпечним для майстрів та мешканців будинку. Матеріал легко наноситься зубчастим шпателем та забезпечує стабільність клейового рифу під навантаженням.

Ви можете стати першим, хто залишить коментар. Всі коментарі додаються лише після модерації адміністрацією сайта

Залиште відгук

Ваш відгук був доданий. Після модерації він з'явиться на сайті

Им'я:*

Ваш email:*

Ваша оцінка товару:*

Ваше повідомлення:*