UA
12209 offerdetail
Kronopol Ламінат Kronopol Linea Plus 07044 07044 <div class="sl_tetx"> <h2>Ламінат Kronopol Linea Plus</h2> <p>Ламінат з колекції Linea Plus європейської компанії Kronopol є одним з найдоступніших варіантів підлогового покриття. Для його виготовлення використовуються виключно екологічно чисті матеріали-деревина, з якої під впливом високої температури і тиску виготовляється плита. Товщина виробу дозволяє здійснювати його укладання навіть на нерівних поверхнях. Ламінат Linea Plus є стійким до впливу несприятливих факторів зовнішнього середовища, а саме вологи і механічних пошкоджень, про що свідчить клас зносостійкості 32.</p> <p>Підлогове покриття має естетичний, благородний зовнішній вигляд і вишукану текстуру покриття. Замкова система Click істотно спрощує монтаж підлогового покриття, і гарантує ефект монолітності. Купити Linea Plus слід через наступні переваги: міцність і екологічність, привабливість і респектабельність, довговічність і доступна вартість. Такий виріб стане прекрасним доповненням будь-якого дизайну інтер'єру.</p> </div>
0

Ламінат Kronopol Linea Plus

Кольори (5 текстур):

Розгорнути

Ціна залежить від метража. Вартість уточнюйте!
Додати до порівняння

Артикул: 07044

Клас зносостійкості: 32

Виробник: Kronopol

Доставка по Києву

> Самовивіз з нашого складу.

> Доставка по Києву — 750 грн.

Оплата розраховується та обговорюється індивідуально.

Безкоштовний виклик майстра для заміру!
Записатися

Для дизайнерів интер`єру та архитекторів.
Натисніть сюди

Оверлок робиться лише при покупці нашого матеріалу

Кольори (5 текстур):

Розгорнути

 • Технічні характеристики
 • Вид Побутовий/Комерційний
 • Виробник Kronopol
 • Клас зносостійкості 32
 • Загальна товщина виробу, мм 10
 • Країна-виробник Польша
 • Кількість в упаковці, шт 8
 • Спосіб вкладання Замковий (клік)
 • Вага упаковки, кг 15
 • Фаска 4V (чотиристороння)
 • Розмір планки, мм 1380х193
 • В упаковці, кв. м 1,25

Ламінат Kronopol Linea Plus

Ламінат з колекції Linea Plus європейської компанії Kronopol є одним з найдоступніших варіантів підлогового покриття. Для його виготовлення використовуються виключно екологічно чисті матеріали-деревина, з якої під впливом високої температури і тиску виготовляється плита. Товщина виробу дозволяє здійснювати його укладання навіть на нерівних поверхнях. Ламінат Linea Plus є стійким до впливу несприятливих факторів зовнішнього середовища, а саме вологи і механічних пошкоджень, про що свідчить клас зносостійкості 32.

Підлогове покриття має естетичний, благородний зовнішній вигляд і вишукану текстуру покриття. Замкова система Click істотно спрощує монтаж підлогового покриття, і гарантує ефект монолітності. Купити Linea Plus слід через наступні переваги: міцність і екологічність, привабливість і респектабельність, довговічність і доступна вартість. Такий виріб стане прекрасним доповненням будь-якого дизайну інтер'єру.

Ви можете стати першим, хто залишить коментар. Всі коментарі додаються лише після модерації адміністрацією сайта

Залиште відгук

Ваш відгук був доданий. Після модерації він з'явиться на сайті

Им'я:*

Ваш email:*

Ваша оцінка товару:*

Ваше повідомлення:*