UA

Параметри

Вид

Транспортний (1)

Знайдено пропозицій:

Показати

Виробник

Linoplast (1)

Знайдено пропозицій:

Показати

Товщина захисного шару, мм

0,15 (1)

Знайдено пропозицій:

Показати

Ширина рулону, м

1,8 (1)

Знайдено пропозицій:

Показати

Країна-виробник

Україна (1)

Знайдено пропозицій:

Показати

Тип основи

Повсть (1)

Знайдено пропозицій:

Показати

Гарячі пропозиції

Транспортний лінолеум Linoplast

Сортувати по:

Виводити по:

24

Linoplast

Ціна: 270 грн/кв.м Виробник: Linoplast

Транспортний лінолеум Linoplast не поступається європейській якості!

Линопласт — великий підприємець з виробництва підлогових покриттів в Україні, новітнє обладнання та професійна команда створили конкурентоспроможність європейським і світовим лідерам виробництва. Компанія постійно впроваджує нові технології, вдосконалює свою продукцію, при цьому не збільшуючи ціни на неї, залишаючи їх більш ніж демократична. Якщо у вас ліміт по бюджету — це не привід вибирати неякісний продукт, тому що Линопласт — якість за вигідною вартості!

Лінопласт використовується в громадських і комерційних приміщеннях, так само Лінопласт запустив виробництво транспортного лінолеуму.

Весь асортимент продукції володіє простою установкою і монтажем, він стійкий до вологості, ковзанню, володіє хорошими тепло - і шумо ізоляційними характеристиками і має високий ступінь стійкості до стирання та ковзанню.

Продукція Linoplast пропонує безпеку і комфорт і відповідає всім ГОСТам і міжнародним нормам якості продукції.

Транспортний лінолеум Linoplast має в своєму арсеналі колекцію «Автолін» — це серія покриттів спеціально розроблена для автобусів, вантажівок, поїздів та інших видів громадського транспорту. Загальна товщина лінолеуму складає 1,7 мм, а товщина захисного шару — 0,15 мм. Поїздки в громадському транспорті є регулярною частиною життя багатьох людей, ми знаємо, що пасажирам важливий комфорт, сучасність та насамперед безпека. Автолін відповідають цим очікуванням, а також всім технічним вимогам.

Придбавши транспортний лінолеум в нашому магазині, ви будете впевнені, що ваші пасажири в безпеці.

Читати детальніше

Інші товари