UA
0 800 33-9876
(дзвінки з мобільних та стаціонарних БЕЗКОШТОВНІ)

Ваше місто:

Ваше місто - ?

Так Обрати інше місто
22435 offerdetail
Orotex Виставковий ковролін Orotex Expo-M 02521 02521 <div class="sl_tetx"> <h2>Виставковий ковролін Orotex <nobr>Expo-M</nobr></h2> <p>Виставковий ковролін Orotex <nobr>Expo-M</nobr> є одним з найпопулярніших підлогових покриттів серед інших марок і типів. Бельгійський виробник в даному випадку вирішив обмежитися всього п'ятьма колірними рішеннями ковроліну, проте це зробило його ще більш популярним. Використовувані кольори прекрасно поєднуються з будь-яким інтер'єром.</p> <h3>Особливості та переваги</H3> <p>Незаперечною перевагою виставкового ковроліну Orotex <nobr>Expo-M</nobr> є його ширина рулону — два метри. Це дозволяє в максимально короткі терміни обладнати виставковий зал або будь-яке інше приміщення. Рулони досить легкі, тому просто скочуються, їх не складно транспортувати, що не створює додаткових тимчасових і фінансових витрат.</p> <p>Щільна структура переплетених волокон дозволяє говорити про гарну шумоізоляції ковроліну. Крім того, така особливість має ще одну позитивну сторону — забруднення і пил не проникають всередину покриття, що істотно збільшує експлуатаційний термін ковроліну.</p> <p>При належному і правильному кріпленні матеріалу практично виключені ситуації отримання травм. Відсутність слизької поверхні дозволяє говорити про цю марку як про одну з найбезпечніших виставкових моделей.</p> </div>
74.46

Виставковий ковролін Orotex Expo-M

Кольори (5 текстур):

Розгорнути

74.46 грн/м2
Ціна оптова від 100 м2.
Для отримання точної ціни передзвоніть нам або Замовте дзвінок
Додати до порівняння

Артикул: 02521

Виробник: Orotex

Доставка по Києву

> Самовивіз з нашого складу.

> Доставка по Києву — 400 грн.

Оплата розраховується та обговорюється індивідуально.

Безкоштовний виклик майстра для заміру!
Записатися

Оверлок робиться лише при покупці нашого матеріалу

Кольори (5 текстур):

Розгорнути

  • Технічні характеристики
  • Тип використання Виставковий
  • Виробник Orotex
  • Загальна вага, кг/кв. м 0,45
  • Ширина рулону, м 2
  • Тип основи Безосновний
  • Тип ворсу Петлевий
  • Довжина стандартного рулону, пог. м 60
  • Склад ворсу 100% Поліпропілен (PP)
  • Спосіб виробництва Голкопробивний

Виставковий ковролін Orotex Expo-M

Виставковий ковролін Orotex Expo-M є одним з найпопулярніших підлогових покриттів серед інших марок і типів. Бельгійський виробник в даному випадку вирішив обмежитися всього п'ятьма колірними рішеннями ковроліну, проте це зробило його ще більш популярним. Використовувані кольори прекрасно поєднуються з будь-яким інтер'єром.

Особливості та переваги

Незаперечною перевагою виставкового ковроліну Orotex Expo-M є його ширина рулону — два метри. Це дозволяє в максимально короткі терміни обладнати виставковий зал або будь-яке інше приміщення. Рулони досить легкі, тому просто скочуються, їх не складно транспортувати, що не створює додаткових тимчасових і фінансових витрат.

Щільна структура переплетених волокон дозволяє говорити про гарну шумоізоляції ковроліну. Крім того, така особливість має ще одну позитивну сторону — забруднення і пил не проникають всередину покриття, що істотно збільшує експлуатаційний термін ковроліну.

При належному і правильному кріпленні матеріалу практично виключені ситуації отримання травм. Відсутність слизької поверхні дозволяє говорити про цю марку як про одну з найбезпечніших виставкових моделей.

Все здорово, помогли, подсказали, товар доставили на следующий день после заказа. Рекомендую.
01-11-2017
5 1

Залиште відгук

Ваш відгук був доданий. Після модерації він з'явиться на сайті

Им'я:*

Ваш email:*

Ваша оцінка товару:*

Ваше повідомлення:*

Новинки виробника Orotex

Orotex

Nil

Виробник: Orotex

Orotex

Arcadia

Виробник: Orotex

Orotex

Mona

Виробник: Orotex

Orotex

Elite

Виробник: Orotex

Orotex

Petit Dakar

Виробник: Orotex