UA
22435 offerdetail
Orotex Виставковий ковролін Orotex Expo-M 02521 02521 <div class="sl_tetx"> <h2>Виставковий ковролін Orotex <nobr>Expo-M</nobr></h2> <p>Виставковий ковролін Orotex <nobr>Expo-M</nobr> є одним з найпопулярніших підлогових покриттів серед інших марок і типів. Бельгійський виробник в даному випадку вирішив обмежитися всього п'ятьма колірними рішеннями ковроліну, проте це зробило його ще більш популярним. Використовувані кольори прекрасно поєднуються з будь-яким інтер'єром.</p> <h3>Особливості та переваги</H3> <p>Незаперечною перевагою виставкового ковроліну Orotex <nobr>Expo-M</nobr> є його ширина рулону — два метри. Це дозволяє в максимально короткі терміни обладнати виставковий зал або будь-яке інше приміщення. Рулони досить легкі, тому просто скочуються, їх не складно транспортувати, що не створює додаткових тимчасових і фінансових витрат.</p> <p>Щільна структура переплетених волокон дозволяє говорити про гарну шумоізоляції ковроліну. Крім того, така особливість має ще одну позитивну сторону — забруднення і пил не проникають всередину покриття, що істотно збільшує експлуатаційний термін ковроліну.</p> <p>При належному і правильному кріпленні матеріалу практично виключені ситуації отримання травм. Відсутність слизької поверхні дозволяє говорити про цю марку як про одну з найбезпечніших виставкових моделей.</p> </div>
95.265

Виставковий ковролін Orotex Expo-M

Кольори (13 текстур):

Розгорнути

95.27 грн/м2
Ціна оптова від 100 м2.
Для отримання точної ціни передзвоніть нам або Замовте дзвінок
Додати до порівняння

Артикул: 02521

Виробник: Orotex

Доставка по Києву

> Самовивіз з нашого складу.

> Доставка по Києву — 750 грн.

Оплата розраховується та обговорюється індивідуально.

Безкоштовний виклик майстра для заміру!
Записатися

Для дизайнерів интер`єру та архитекторів.
Натисніть сюди

Оверлок робиться лише при покупці нашого матеріалу

Кольори (13 текстур):

Розгорнути

 • Технічні характеристики
 • Вид Виставковий
 • Виробник Orotex
 • Загальна вага, кг/кв. м 0,45
 • Ширина рулону, м 2
 • Тип основи Безосновний
 • Тип ворсу Петлевий
 • Довжина стандартного рулону, пог. м 60
 • Склад ворсу 100% Поліпропілен (PP)
 • Довжина ворсу, мм 3
 • Спосіб виробництва Голкопробивний

Виставковий ковролін Orotex Expo-M

Виставковий ковролін Orotex Expo-M є одним з найпопулярніших підлогових покриттів серед інших марок і типів. Бельгійський виробник в даному випадку вирішив обмежитися всього п'ятьма колірними рішеннями ковроліну, проте це зробило його ще більш популярним. Використовувані кольори прекрасно поєднуються з будь-яким інтер'єром.

Особливості та переваги

Незаперечною перевагою виставкового ковроліну Orotex Expo-M є його ширина рулону — два метри. Це дозволяє в максимально короткі терміни обладнати виставковий зал або будь-яке інше приміщення. Рулони досить легкі, тому просто скочуються, їх не складно транспортувати, що не створює додаткових тимчасових і фінансових витрат.

Щільна структура переплетених волокон дозволяє говорити про гарну шумоізоляції ковроліну. Крім того, така особливість має ще одну позитивну сторону — забруднення і пил не проникають всередину покриття, що істотно збільшує експлуатаційний термін ковроліну.

При належному і правильному кріпленні матеріалу практично виключені ситуації отримання травм. Відсутність слизької поверхні дозволяє говорити про цю марку як про одну з найбезпечніших виставкових моделей.

Все здорово, помогли, подсказали, товар доставили на следующий день после заказа. Рекомендую.
01-11-2017
5 1

Залиште відгук

Ваш відгук був доданий. Після модерації він з'явиться на сайті

Им'я:*

Ваш email:*

Ваша оцінка товару:*

Ваше повідомлення:*