UA
22457 offerdetail
Orotex Виставковий ковролін Orotex Expotex 02523 02523 <div class="sl_tetx"> <h2>Виставковий ковролін Orotex Expotex</h2> <p>Виставковий ковролін Orotex Expotex виробництва Бельгії вже багато років успішно використовується при організації всіляких заходів. Зокрема: виставок, стихійних концертів, показів мод, організації художніх тематичних вечорів та інше.</p> <h3>особливості та переваги</H3> <p>Враховуючи специфіку використання ковроліну, виробник подбав про створення яскравих, насичених кольорів. На відміну від інших голкопробивних варіантів в даній моделі присутній чорний колір. Ви здивуєтеся, але це вкрай рідкісний колір підлогових покриттів.</p> <p>Перевагою виставкового ковроліну Orotex Expotex є його мала вага. Покриття легко переміщати і також просто встановлювати. Потрібно всього лише розстелити двометрове по ширині покриття і закріпити його по краях з метою уникнення виникнення ризику отримання травм в процесі експлуатації.</p> <p>Щільна структура виробу не дозволяє пилу та інших забруднень проникати всередину. Таким чином досягається ще одна хороша якість — матеріал не деформується, не псується і може цілком успішно прослужити не один рік. Застосування ворсу зі стовідсоткового поліпропілену не дає ковроліну збиватися і міняти свої розміри.</p> </div>
126.5

Виставковий ковролін Orotex Expotex

Кольори (8 текстур):

Розгорнути

126.5 грн/м2
Ціна оптова від 100 м2.
Для отримання точної ціни передзвоніть нам або Замовте дзвінок
Додати до порівняння

Артикул: 02523

Виробник: Orotex

Доставка по Києву

> Самовивіз з нашого складу.

> Доставка по Києву — 750 грн.

Оплата розраховується та обговорюється індивідуально.

Безкоштовний виклик майстра для заміру!
Записатися

Для дизайнерів интер`єру та архитекторів.
Натисніть сюди

Оверлок робиться лише при покупці нашого матеріалу

Кольори (8 текстур):

Розгорнути

 • Технічні характеристики
 • Вид Виставковий
 • Виробник Orotex
 • Загальна вага, кг/кв. м 0,32
 • Ширина рулону, м 2
 • Тип основи Безосновний
 • Тип ворсу Розрізний
 • Склад ворсу 100% Поліпропілен (PP)
 • Довжина ворсу, мм 3
 • Вага (плотність) ворсу, кг/кв. м 0,28
 • Спосіб виробництва Голкопробивний

Виставковий ковролін Orotex Expotex

Виставковий ковролін Orotex Expotex виробництва Бельгії вже багато років успішно використовується при організації всіляких заходів. Зокрема: виставок, стихійних концертів, показів мод, організації художніх тематичних вечорів та інше.

особливості та переваги

Враховуючи специфіку використання ковроліну, виробник подбав про створення яскравих, насичених кольорів. На відміну від інших голкопробивних варіантів в даній моделі присутній чорний колір. Ви здивуєтеся, але це вкрай рідкісний колір підлогових покриттів.

Перевагою виставкового ковроліну Orotex Expotex є його мала вага. Покриття легко переміщати і також просто встановлювати. Потрібно всього лише розстелити двометрове по ширині покриття і закріпити його по краях з метою уникнення виникнення ризику отримання травм в процесі експлуатації.

Щільна структура виробу не дозволяє пилу та інших забруднень проникати всередину. Таким чином досягається ще одна хороша якість — матеріал не деформується, не псується і може цілком успішно прослужити не один рік. Застосування ворсу зі стовідсоткового поліпропілену не дає ковроліну збиватися і міняти свої розміри.

Ви можете стати першим, хто залишить коментар. Всі коментарі додаються лише після модерації адміністрацією сайта

Залиште відгук

Ваш відгук був доданий. Після модерації він з'явиться на сайті

Им'я:*

Ваш email:*

Ваша оцінка товару:*

Ваше повідомлення:*