UA

Параметри

Вид

Спортивний (2)

Знайдено пропозицій:

Показати

Виробник

Eco Guma (2)

Знайдено пропозицій:

Показати

Країна-виробник

Україна (2)

Знайдено пропозицій:

Показати

Тип основи

Гума (2)

Знайдено пропозицій:

Показати

Гарячі пропозиції

Гумові покриття

Гумові покриття

Сортувати по:

Виводити по:

24

Eco Guma

Дізнатись вартість Виробник: Eco Guma

Eco Guma

Дізнатись вартість Виробник: Eco Guma

Гумові покриття для підлоги: комфорт і доступність

Різноманітність сучасних підлогових покриттів здатне задовольнити запити самого вимогливого споживача. Одним з найбільш практичних і довговічних видів покриттів прийнято вважати гумове покриття. Використання його воістину універсально: вуличні спортивні майданчики і закриті спортзали; виробничі та складські приміщення; гаражі та автомийки; адміністративні комплекси та присадибні ділянки; басейни і дитячі майданчики, а також підлогу транспортних засобів.

Види і особливості каучукових підлогових покриттів

За принципом укладання поділяють рулонне і модульне покриття. Рулонне покриття використовують в основному для укладання на відкритих спортивних і дитячих ігрових майданчиках. Воно комфортно у використанні, володіє відмінною амортизацією, що дуже важливо для тренувальних залів, стійке до високих навантажень. Також гумові покриття абсолютно спокійно переносять будь-які атмосферні дії. Вони володіють шорсткою поверхнею і не ковзають навіть при сильному намоканні. Яскраві фарби покриття збереже навіть при постійному впливі ультрафіолету.

Модульне покриття варто купити для внутрішніх підлогових робіт. Його просто укладати і згодом легко замінити потрібний елемент. Як правило, сегменти з'єднуються за принципом пазла. Покриття можна покласти на будь-яку поверхню навіть без попередньої підготовки. Воно прослужить довгий час, не змінюючи свого зовнішнього вигляду, не деформується від ударів і перепадів температури, поглинає шум.

Вибрати і купити гумові покриття будь-якої конфігурації для зовнішнього або внутрішнього використання за доступною ціною зручно, заглянувши в каталог нашого інтернет-магазину з доставкою в Київ або інше місто України.

Читати детальніше

Інші товари

Статті про Гумові покриття