UA

Дизайн проект пола

Дизайн проект підлоги. Що це таке?


Дизайн проект це не тільки план розміщення меблів і вибір оздоблювальних матеріалів. Грамотний дизайн проект включає в себе пакет документації з описом дизайнерських рішень, їх візуалізацією, а також максимально докладними технічними розрахунками. У свою чергу розробка дизайн проекту підлоги дозволяє функціонально організувати підлогове простір і зробити інтер'єр стильним і оригінальним. Крім цього, план підлоги дає можливість скласти правильне технічне завдання для будівельної бригади, яка буде втілювати в життя задумки дизайнера або власника приміщення.

Вид робіт Ціна
Дизайн проект підлоги 500 грн.
*У разі, якщо для його реалізації, будуть використовуватись матеріали придбані у нас, або ж він буде замовлено в комплекті з іншими послугами — дизайн може бути складений абсолютно
БЕЗКОШТОВНО!

Дизайн покриття підлог — як це працює

Вибір покриття для підлоги безпосередньо впливає на стиль і сприйняття приміщення. Технічне планування підлоги вирішує безліч завдань, серед яких:
  • Вибір підлогового покриття для кожної кімнати будинку або офісу. На плані дизайн проекту можна побачити різні типи облицювання підлоги, зрозуміти наскільки гармонійно вони поєднуються між собою, оцінити декоративні якості.

  • Розкладка штучних оздоблювальних матеріалів, таких як ковролін, килимова плитка, паркет, ламінат з урахуванням напрямку малюнка, стикувальних ліній, розміщення порогів. Це не тільки дає можливість попередньо оцінити зовнішній вигляд підлоги, але також мінімізує витрата.

  • Зонування простору за допомогою проекту стане нестандартним способом оформлення будь-якого приміщення — офісу, квартири. Попереднє проектування допомагає підбирати матеріали для обробки підлоги, які максимально органічно поєднуються між собою.

  • План розташування комунікацій дозволяє без проблем здійснити укладання підлогового покриття і мінімізує ризики пошкоджень.

  • Розкладка системи «тепла підлога», що включає в себе область підключення, теплові контури, висновки теплорегуляторів. Проект теплої підлоги дизайнером створюється окремо, адже найменша помилка в прорахунках може обернутися серйозними проблемами в подальшому процесі експлуатації.

дизайн проект пола 1дизайн проект пола 2дизайн проект пола 3

Де замовити дизайн проект підлоги?

Монтаж підлогового покриття — відповідальний процес, від якого залежить не тільки цілісне сприйняття інтер'єру, але і довговічність ремонту. Комплексний дизайн підлоги це основа інтер'єрного дизайну, яка дозволяє з легкістю вирішувати завдання облаштування і втілювати в життя найнесподіваніші ідеї.

Професійне проектування, в тому числі допомагає вирішити безліч проблем, найбільш часта з яких при самостійному плануванні — невідповідність реальності очікуванням.

Вартість дизайн проекту підлоги в компанії Pidlоga — 500 грн і вона доступна будь-якому клієнту, а якість послуги значно перевищує її вартість. У випадку, якщо для його реалізації, будуть використовуватися матеріали придбані у нас або ж він буде замовлений в комплекті з іншими послугами дизайн може бути складений абсолютно безкоштовно!

Ви можете стати першим, хто залишить коментар. Всі коментарі додаються лише після модерацїї адміністрацією сайта

Залиште відгук

Ваш відгук був доданий. Після модерації він з'явиться на сайті

Им'я:*

Ваш email:*

Ваша оцінка товару:*

Ваше повідомлення:*

Дизайн проект підлоги
01004
Украина
Киевская область
Киев
ул. Васильковская, 34, оф. Г-202
Профессиональное проектирование

Дизайн проект підлоги

5 11