UA

Оверлок ковролина

Оверлок ковроліну, килимових доріжок та інших килимових покриттів

Магазин підлогових покриттів «Підлога» пропонує своїм покупцям тільки якісні та сучасні підлогові покриття, і послуги за найвигіднішими цінами у Києві і по всій Україні.

Pidloga з радістю повідомляє про нову послугу магазину - оверлок для доріжок, ковроліну, та килимових покриттів.

Увага! Оверлок проводитися тільки для товарів придбаних в нашому інтернет-магазині!

Оверлок — вид швейної машини для обметування зрізів (країв) текстильних матеріалів. Запобігає осипанню, розпусканню матеріалів і надає красивий, завершений зовнішній вигляд.

У нас є команда професіоналів і спеціальні машини, щоб забезпечити процес оверлока килима, доріжки за короткий час з відмінною якістю виконання. Якщо у Вас є питання або покриття, що вимагають даної послуги, телефонуйте нам, ми Вам допоможемо!

У наш час до килимів в інтер'єрі поставляться зневажливо, вважаючи їх пережитком минулого. Але це помилкова думка, тому що нинішня різноманітність килимових покриттів вражає своїм асортиментом кольору, текстури. Це не той дизайн, який у багатьох у стереотипі: диван, килим, стінка.

Існує ще одна думка щодо ролі ковроліну в інтер'єрі. Багато хто вважає, що він виконує естетичну функцію і при цьому накопичує пил і бруд, і знову ні, це помилкова думка! Тому що килими дають тепло - і звукоізолюють приміщення. Наприклад, багато людей не люблять ходити вдома в капцях, і не треба! З ковроліном можна спокійно ходити босоніж, не боячись, що ноги замерзнуть. Крім того, килим заглушає звук від кроків нарадість сусідам знизу.

Звичайно, естетичну функцію ніхто не відміняв. Адже вона допомагає зробити ваш будинок більш комфортним, теплим і затишним, а оригінальні кольори можуть акцентувати дизайн приміщення.

Купивши килимові покриття, не забудьте оверлочити краю, адже нікому непотрібно неприємних сюрпризів у вигляді розпустилися ниточок.

Ми надаємо відмінний швидкий сервіс за найбільш конкурентоспроможними цінами. Телефонуйте, будемо раді Вам допомогти!

Ви можете стати першим, хто залишить коментар. Всі коментарі додаються лише після модерацїї адміністрацією сайта

Залиште відгук

Ваш відгук був доданий. Після модерації він з'явиться на сайті

Им'я:*

Ваш email:*

Ваша оцінка товару:*

Ваше повідомлення:*

Оверлок ковроліну
01004
Украина
Киевская область
Киев
ул. Васильковская, 34, оф. Г-202
Новая услуга магазина — оверлок для ковровых покрытий, ковролина и ковровых дорожек.

Оверлок ковроліну

5 11