UA

Укладка искусственной травы

Вартість робіт з інсталяція штучної трави

Вид робіт Ціна

Влаштування газону

Інсталяція штучного газону від 120 грн/кв. м
Грунтування основи від 20 грн/кв. м
Вирівнювання основи від 100 грн/кв. м
Настил ОСБ плити від 120 грн/кв. м

Вартість цін на послуги дана орієнтовно і може залежити від обсягу і складності виконуваних робіт.

Ви можете зв'язатися з нами для уточнення всієї інформації, що цікавить по інсталяції штучного газону по телефону: 0 800 33-9876

Інсталяція штучної трави.

Штучний газон на сьогоднішній день стає звичною і зручною альтернативою не тільки натуральній траві, але і деяких видів внутрішніх покриттів для підлоги. Це пов'язано з естетичним зовнішнім виглядом штучної трави, її багатофункціональністю і можливістю цілорічної експлуатації. Такий газон візуально практично не відрізнити від натурального, однак не вимагає часу і сил для догляду. Крім того, жива трава прикрашає ділянку тільки в теплий сезон. Інсталяція штучного газону зробить галявину смарагдовою в будь-якиу пору року. Коли потрібен штучний газон:

  • Відмінне рішення для зайнятих людей, які не хочуть витрачати час на догляд за ділянкою.
  • В місцях, де мало сонячного світла і натуральна трава не росте, а хочеться гарний газон.
  • Ідеальний варіант для місць підвищеної прохідності, де натуральний газон просто не витримає навантаження.
  • Там, де пред'являються специфічні вимоги до зносостійкості і декоративності, наприклад, футбольні поля.

Штучна трава. Інсталяція всередині приміщень.

Сьогодні штучний газон успішно використовують для декорування підлоги приміщень, як заміну традиційним підлоговим покриттям. Зокрема такий декор популярний на дитячих майданчиках і в ігрових кімнатах. М'яке, красиве, а головне не травматичне покриття ідеально підходить для цієї мети.

искусственный газон укладкаискусственная трава укладкаукладка искусственной травы

Також Інсталяція штучної трави проводять в спортивних комплексах, де вона успішно замінює гумове покриття для підлоги. Часто в таких випадках не обмежуються простим настилом, а засипають зверху кварцовий пісок з доповненням гумових гранул. Це гарантує хорошу амортизацію і вбереже від травм при падінні.


Інсталяція штучної трави. Особливості покриття

Зовні якісний штучний газон важко відрізнити від цього. Імітація буває настільки досконала, що різницю не можна побачити навіть при найближчому розгляді. У першу чергу траву розрізняють за призначенням — спортивна і декоративна. Виходячи з першого критерію, покриття поділяють по висоті і товщині ворсу, а також матеріалу, з якого він виготовлений. Як правило, для створення штучної трави використовують поліетилен або поліпропілен. Останній використовується для спортивного покриття, оскільки стійкий до високих навантажень. Латексна основа робить ходьбу по такій підлозі максимально зручною.

Інсталяція штучного газону всередині приміщень передбачає використання покриттів з цілісним підставою, яке не пропускає воду. Вологе прибирання на такому покритті слід проводити в разі крайньої необхідності. Покриття для вулиці в свою чергу відрізняється високою гігроскопічністю, що дозволяє уникнути калюж. Випускається штучний газон в рулонах для простої і комфортної Інсталяції.

Штучний газон - Інсталяція по етапах

Траву можна укладати як на грунт, так і на бетон. Для Інсталяція на бетон, асфальт або інші подібні основи знадобиться спеціальна підкладка, щоб з часом газон не деформувався.

Етапи Інсталяції:

  • Підготовка підстави. На цьому етапі розчищаємо основу від сміття і вирівнюємо його.
  • Якщо інсталяція проводиться на грунт — трамбуем основу. Якщо ж основа бетон — укладаємо підкладку.
  • Газону необхідно попередньо відлежатися. Для цього потрібно розстелити його і залишити мінімум на 10-12 годин, в ідеалі на добу.
  • Підрізування газону і фіксація стиків за допомогою скоб або клею.
  • Засипка покриття кварцовим піском, а також у разі необхідності гумовою крихтою.

Компанія Pidloga пропонує своїм клієнтам широкий асортимент штучного газону від кращих виробників. Інсталяція штучної трави проводиться кваліфікованими фахівцями з дотриманням всіх вимог і за короткий термін.

Ви можете стати першим, хто залишить коментар. Всі коментарі додаються лише після модерацїї адміністрацією сайта

Залиште відгук

Ваш відгук був доданий. Після модерації він з'явиться на сайті

Им'я:*

Ваш email:*

Ваша оцінка товару:*

Ваше повідомлення:*

Інсталяція штучної трави
01004
Украина
Киевская область
Киев
ул. Васильковская, 34, оф. Г-202
Укладка искусственной травы

Інсталяція штучної трави

5 11