UA

Укладка пвх-плитки

Вартість робіт з укладання ПВХ-плитки

Вид робіт Ціна

Монтаж

Влаштування ПВХ-плитки від 120 грн/кв. м

Демонтаж (тільки з укладанням)

Демонтаж ПВХ-плитки від 100 грн/кв. м

Підготовка основи

Грунтування основи від 20 грн/кв. м
Вирівнювання основи від 100 грн/кв. м
Настил ОСБ плити від 110 грн/кв. м

Вартість цін на  послуги дана орієнтовно та може залежати від обсягу та складності виконуваних  робіт.

Ви можете зв'язатися з нами для уточнення всієї інформації, що цікавить по укладанню ПВХ-плитки по  телефону: 0 800 33-9876 (дзвінки з мобільних і стаціонарних безкоштовні).

Як укладати Вінілову плитку? Переваги матеріалу та  особливості  монтажу

Сучасний ринок підлогових покриттів пропонує споживачеві різноманітні рішення для декорування підлоги житлових і комерційних приміщень. Кожне з них має свої переваги та недоліки. Звичайно, виграє те  покриття,яке запропонує більшу кількість переваг в  порівнянні з  мінусами. Одним з найпопулярніших покриттів, яке відповідає цьому критерію, є вінілова або ПВХ плитка. Це покриття міцне, довговічне, зовні привабливе, а укладання ПВХ плитки не займе багато часу І сил.

Монтаж ПВХ плитки. Секрети матеріалу

Перш ніж почати вивчати власне процес укладання плитки ПВХ на підлогу необхідно дізнатися, що ж з себе представляє цей матеріал. Це допоможе уникнути можливих помилок при укладанні покриття та продовжить термін його експлуатації. З чого ж  зазвичай складається вінілова  плитка:

  • Базовий шар з полівінілхлориду.
  • Основна ПВХ прошарок.
  • Декоративний кольоровий шар з малюнком або без.
  • Захисний шар з поліуретану.
  • Додатковий захисний шар з протиковзким ефектом.

вінілова плитка пвх монтажукладання пвх плитки на підлогуукладання вінілової плитки

Декоративна особливість покриття в тому, що воно може імітувати абсолютно будь-яку фактуру, будь то дерево, камінь, мармур, бамбук або малюнки будь-якої складності. Це дозволяє створювати досконалі дизайнерські композиції,виділяти певні зони в приміщенні або складати плитки в оригінальний візерунок.

Вінілова плитка. Як укладати покриття, щоб термін єксплуатації був якомога більше?

Головний принцип якісної укладання — правильно підготовлена основа. Від цього фактора залежить міцність зчеплення ПВХ плитки з підлогою і, таким чином, довговічність покриття. Монтаж плитки ПВХ починається з підготовки основи. Плитку можна укладати на  бетонну основу, на дерев'яна підлога, керамічну плитку та  навіть на  старий лінолеум. Процес підготовки підстави в різних випадках відрізняється:

  • Укладання вінілової плитки на  бетонну основу передбачає чисту і  рівну основу, без тріщин, нерівностей і  виступів. Підлогу слід очистити від  сміття, залишків попереднього покриття і вирівняти за допомогою будівельною самовирівнювальною суміщю або просто бетонної стяжки. Для кращої адгезії з  підлогою поверхню необхідно попередньо прогрунтувати і  тільки після цього починати укладання. Слід пам'ятати про те, що монтаж ПВХ плитки на нерівну підлогу може привести до того, що з часом на місці нерівностей покриття може деформуватися. Якщо ж  в основу попередньо вбудовується система теплої підлоги, то вмикати її після укладання плитки слід не раніше ніж через  добу.
  • Укладка плитки ПВХ на дерев'яна підлога також має свої особливості. Підлогу необхідно підготувати. Якщо вона пофарбована, то фарбу, а також разом з  цим можливі нерівності слід зняти за допомогою шліфмашини. Стики між дошками або фаски на паркеті слід зашпатлевать для досягнення максимально однорідної рівної поверхні. Для спрощення процесу підготовки підстави можна просто зашити підлогу листами фанери, плитами не ламінованого ДСП або OSB плитами, після чого шви також зарівняти шпаклівкою.
  • Монтаж плитки ПВХ на підлогу з керамічної плитки проводиться за таким же принципом, як і укладання на дерев'яну підлога. А  укладання ПВХ плитки на  лінолеум не  вимагає зайвих маніпуляцій, досить просто ретельно очистити підлогу від  сміття і  знежирити покриття для кращого зчеплення матеріалів.

монтаж плитки пвхвінілова плитка як укладатиукладання кварц вінілової плитки

Як укладати ПВХ плитку. Інструменти, матеріали та технологія

Для монтажу плитки потрібно базовий набір інструментів. Це рулетка, маркер, канцелярський ніж, зубчастий шпатель, гумовий молоток і гумовий валик. Також буде потрібно клей та сама плитка ПВХ.

Укладання ПВХ плитки на  підлогу починається з  центру приміщення і  просувається по  периметру. Також фахівці рекомендують попередньо розташувати плитку на підлозі без приклеювання, щоб переконатися в тому, що немає похибок, а також мінімізувати обрізки. Укладання кварц вінілової плитки по  своїй суті не  занадто складне заняття, проте вимагає ретельних прорахунків, терпіння і часу. Якщо ви сумніваєтеся, що зможете покласти покриття самостійно або ж просто не хочете витрачати свій час на цей процес, то краще звернеться до кваліфікованим фахівцям, які знають, як укладати плитку ПВХ швидко і  якісно.

Компанія Pidloga надає повний спектр послуг з підбору і продажу плитки ПВХ і  інших підлогових покриттів. Наші фахівці проведуть роботи по  укладанні професійно і   в короткі терміни. Наше завдання-зробити так, щоб покриття прослужило вам довгі роки.


Покупали плитку в этом магазине. Сама поверхность плитки ровная ,плоская, хорошо прокрашена. Но вот бока, не плотно прилегают друг к дружке. Мастер уложил без проблем, не ругался, подобрал подходящие. Швы получились аккуратные, не широкие. Но самостоятельно мы бы не справились. Зато конечный результат порадовал.
01-11-2017
Тарас

Залиште відгук

Ваш відгук був доданий. Після модерації він з'явиться на сайті

Им'я:*

Ваш email:*

Ваша оцінка товару:*

Ваше повідомлення:*

Інсталяція пвх-плитки
01004
Украина
Киевская область
Киев
ул. Васильковская, 34, оф. Г-202
5/ 5stars
Укладка виниловой плитки ПВХ - основные преимущества: большой выбор дизайнов, легкость обслуживания, возможность быстрой замены поврежденного участка.

Інсталяція пвх-плитки

5 11