UA

Параметри

Гарячі пропозиції

Комерційний лінолеум Sinteros

Сортувати по:

Виводити по:

24

Комерційний лінолеум Sinteros - сучасне якість за бюджетною вартості

Sinteros — це лідер на ринку лінолеуму України. Завдяки сучасному виробництву і високотехнологічним властивостям з недорогою ціною він дуже популярний і поширений в Україні. Лінолеум Сінтерос простий в утриманні та догляді — досить використовувати воду і ніяких шкідливих хімікатів. При коректному монтажі і догляді гомогенний лінолеум буде виглядати абсолютно протягом тривалого терміну служби.

Гомогенне комерційне покриття Sinteros призначене для використання в громадських приміщеннях з навантаженням інтенсивністю типу А, Б, В класу з зносостійкості 33,34. Лінолеум Sinteros проводитися у рулонах, з однорідним шаром по всій товщині, від поверхні до основи структура дизайну однакова. Зовні такий лінолеуму можна неодноразово реконструювати в процесі використання.

Horison - найпопулярніша колекція лінолеуму Sinteros для комерційного використання. Дана серія лінолеумів недорога, але при цьому якісна, ідеально підходить для об'єктів з обмеженим бюджетом. Поліуретан входить до складу в якості захисного шару, він значно полегшує догляд за покриттям. Sinteros лінолеум стійкий до впливу хімічних сполук і має опір ковзанню. Не залишає слідів від впливу меблевих опор, ніжок і роликів від крісел.

Наші менеджери інтернет-магазину "Підлога" будуть раді допомогти вам з вибором хорошого комерційного лінолеуму за самою бюджетною вартістю.

Читати детальніше

Інші товари