UA

Параметри

Виробник

Україна (1)

Знайдено пропозицій:

Показати

Країна-виробник

Україна (1)

Знайдено пропозицій:

Показати

Гарячі пропозиції

Скотч

Сортувати по:

Виводити по:

24

Украина

Дізнатись вартість Виробник: Украина

Двостороння стрічка - зручний помічник в будівництві і ремонті

Коли потрібно акуратно скріпити рівні поверхні між собою, відмінним виходом може послужити скотч. У будівельних роботах застосовується особливий вид цього звичного матеріалу, що відрізняється від звичайного складом основи і нанесенням клейової суміші на обидві сторони стрічки. Сьогодні можна купити найрізноманітніші види клейкої стрічки, які розрізняються по ширині, рівню адгезії (приклеювання) та інших параметрах.

Як липка стрічка застосовується в будівництві

Області застосування двосторонньої клейкої стрічки можуть бути самими різними, але найбільш часто її використовують:

  • При проведенні ремонтних і монтажних робіт — кладці підлогового покриття, монтування стінових панелей, підвісних стель, навісних елементів;
  • У виробництві меблів (в першу чергу — корпусних);
  • Для монтажу стендів і малих архітектурних форм;
  • Для кріплення килимів і подібних покриттів, картин, дзеркал.

Особливості та характеристики матеріалу

Будівельний двосторонній скотч, на відміну від пакувального варіанту матеріалу, відрізняється високою міцністю і збільшеною товщиною. Середня товщина такої стрічки — близько 1000 мкм, матеріал виготовлення — поліпропілен. Одна зі сторін покривається шаром вощеного паперу або антиадгезійної плівки, щоб шари не склеювалися між собою. Зустрічається в каталогах і посилений варіант — армована стрічка зі вставками тканини, що дозволяє збільшити міцність. Можна також купити матеріал, де основа металізована, це дозволить перетворити стрічку відмінний теплоізолятор, яким заклеюються шви, стики, щілини і т. д.

Де придбати

Місце покупки важливо для будь-якого матеріалу, а для такого — і поготів. Неякісні зразки стрічки, а також підробки ніколи не забезпечать зазначеної міцності при склеюванні, що ставить під загрозу всі монтажні роботи, де використовується скотч. Тому правильно підібрати інтернет-магазин — завдання номер 1. Довіряйте тим торговим точкам, які зарекомендували себе з кращого боку і мають досвід роботи на ринку Києва. Звертайте увагу на ціни — нормальний товар не може коштує занадто дешево, але і свідомо висока вартість — привід задуматися, оскільки витратити зайві гроші навіть на хороший товар не хочеться нікому. Нарешті, вибирайте продукцію перевірених виробників і торгових марок — так ви убезпечите себе від неякісних матеріалів.

Читати детальніше

Інші товари