Увага! З 1 грудня Шоу-рум компанії працює: Кожного дня, окрім вихідних, з 9 до 16. Приходьте!
UA
13326 offerdetail
Tarkett Побутовий лінолеум Tarkett Grazia 01161 01161 <h2>Tarkett Grazia об'єднав оригінальний стиль з широкою функціональністю < / h2> <p>Побутовий гетерогенний лінолеум колекції Grazia з захисним шаром 0.2 мм ставитися до класу зносостійкості <nobr>23 – 31</nobr> і його призначення  — домашнє використання. Випускається Грація в рулонах 2.5 м, 3, 3.5, 4 м в ширину, що дозволяє стелити його в будинку, квартирі і у будь кімнаті.</p> <P>Лінолеум Tarkett Grazia має структуру з чотирьох шарів: чистий ПВХ — робочий шар, стеклохолст, шар зраджує малюнок і спінена основа.</p> <p>Вибір колекції дуже цікавий, тому прийняти правильне рішення, до того ж якщо у вас невеликий бюджет, не складе труднощів і сумнівів.</p>
0

Побутовий лінолеум Tarkett Grazia

Кольори (4 текстур):

Розгорнути

Ціна залежить від метража. Вартість уточнюйте!
Додати до порівняння

Артикул: 01161

Клас зносостійкості: 23/31

Виробник: Tarkett

Доставка по Києву

> Самовивіз з нашого складу.

> Доставка по Києву — 750 грн.

Оплата розраховується та обговорюється індивідуально.

Безкоштовний виклик майстра для заміру!
Записатися

Для дизайнерів интер`єру та архитекторів.
Натисніть сюди

Оверлок робиться лише при покупці нашого матеріалу

Кольори (4 текстур):

Розгорнути

 • Технічні характеристики
 • Вид Побутовий
 • Виробник Tarkett
 • Клас зносостійкості 23/31
 • Товщина захисного шару, мм 0,2
 • Загальна товщина виробу, мм 2,3
 • Загальна вага, кг/кв. м 1,45
 • Ширина рулону, м 2,5/3/3,5/4
 • Площа рулону, кв. м 75/90/105/120
 • Тип лінолеуму Гетерогений
 • Країна-виробник Україна
 • Довжина стандартного рулону, пог. м 30

Tarkett Grazia об'єднав оригінальний стиль з широкою функціональністю < / h2>

Побутовий гетерогенний лінолеум колекції Grazia з захисним шаром 0.2 мм ставитися до класу зносостійкості 23 – 31 і його призначення  — домашнє використання. Випускається Грація в рулонах 2.5 м, 3, 3.5, 4 м в ширину, що дозволяє стелити його в будинку, квартирі і у будь кімнаті.

Лінолеум Tarkett Grazia має структуру з чотирьох шарів: чистий ПВХ — робочий шар, стеклохолст, шар зраджує малюнок і спінена основа.

Вибір колекції дуже цікавий, тому прийняти правильне рішення, до того ж якщо у вас невеликий бюджет, не складе труднощів і сумнівів.

Когда мы начинали ремонт в квартире, что вопрос о том, что будем стелить на пол, особо и не обсуждался. Единогласно приняли решение, что линолеум лучше всего. Он практичен при уборке квартиры, доступен по цене.Во всех комнатах мы стелили только линолеум марки Tarkett. Конечно, рисунки во всех комнатах разные, но качество совершенно одинаковое. Честно говоря, рисунок я выбирала очень долго. Разнообразие большое, всё нравится, а выбрать надо что-то одно. Вот и остановились на модели Cabare.Отлично моется, не продавливается. Очень легко укладывается, мы, чтобы было теплее, укладывали на старый линолеум при помощи двустороннего скотча. Держится отлично, нигде не пузырится.
01-04-2019
5 1

Залиште відгук

Ваш відгук був доданий. Після модерації він з'явиться на сайті

Им'я:*

Ваш email:*

Ваша оцінка товару:*

Ваше повідомлення:*